Beşiktaş'ta ayrılık rüzgarı! Yolcu listesi hazır...

Beşiktaş'ta kadroya katılacak isimler kadar ayrılacak oyuncuların durumu da merak ediliyor. Siyah-Beyazlılar'da yolcu listesi bir hayli uzun.

Beşiktaş'ta ayrılık rüzgarı! Yolcu listesi hazır...

Beşiktaş'ta yeni sezon öncesi ayrılıklar peş peşe gelecek. Siyah-Beyazlılar'da kuvvetli bir ayrılık rüzgarı yaşanması bekleniyor.

Haberin Devamı

YOLCU LİSTESİ UZUN

Sözleşmesi sona eren Ghezzal’ın yanı sıra kiralık gelen Joe Worrall, Beşiktaş’tan ayrılan ilk isimler olmuştu. Siyah-Beyazlılar’da yolcu listesi hayli uzun. Yönetim yeni sezonda Amartey, Rebic, Chamberlain ve Aboubakar’la devam etmeyi kesinlikle düşünmüyor. Bu oyuncuların menajerlerine de kulüp bulmaları söylendi. Yerlide ise Umut Meraş, Onur Bulut ve Tayfur Bingöl yolcu. Ayrıca kontratı sona eren Cenk Tosun’la devam edilmeyeceği öğrenildi.

Beşiktaşta ayrılık rüzgarı Yolcu listesi hazır...

HEDEF MİNİMUM HASAR

Başkan Hasan Arat ve yönetimi, ayrılacak futbolcular konusunda minimum hasarla süreci yönetmek amacında. Özellikle Rebic ve Chamberlain gibi yüksek maaşlı oyuncuların garanti kontratlarını sonlandırmak, Beşiktaş’ı hayli yoracak gibi gözüküyor.

Haberin Devamı

Beşiktaşta ayrılık rüzgarı Yolcu listesi hazır...

SALİH UÇAN KALIYOR

Sezon içinde Salih Uçan ile yeni kontrat görüşmesi yapan fakat anlaşma sağlayamayan Beşiktaş Yönetimi, geçtiğimiz hafta tecrübeli futbolcunun menajeriyle yeniden temas kurmuştu. Bu kez Siyah Beyazlılar’ın rakamı artırdığı ve tarafların 2 artı 1 yıllık yeni sözleşme noktasında anlaşmak üzere oldukları öğrenildi.

Hafta içinde bu işin resmiyete dökülmesi bekleniyor. Salih, Türkiye Kupası Finali’nde maçın adamı seçilmişti.

 

Beşiktaşta ayrılık rüzgarı Yolcu listesi hazır...

YORUM YAZ