Beşiktaş transferde büyük oynuyor! Jose Mourinho'dan sonra hedef Ricardo Quaresma

Teknik direktörlük koltuğuna Jose Mourinho’yu getirmek için yoğun mesai harcayan Beşiktaş Yönetimi, Ricardo Quaresma’ya da teknik ekipte yer vermek istiyor.

Beşiktaş transferde büyük oynuyor! Jose Mourinho'dan sonra hedef Ricardo Quaresma

Siyah-Beyazlı yönetim, yeni sezona bambaşka bir kadroyla çıkmaya hazırlanıyor. Takıma ek olarak teknik ekip konusunda da oldukça seçici davranan idareciler, ana planını oluşturdu. Teknik direktör konusunda dünyaca ünlü isim Jose Mourinho’yla görüşen Kara Kartal, gelecek haftada Portekizli isimle üçüncü kez masaya oturacak.

Haberin Devamı

Beşiktaş kulübü yetkilileri, Mourinho’yla bir araya gelerek son durumu masaya yatıracak. Fenerbahçe Başkan adayı Aziz Yıldırım’ın da istediği Mourinho’yu kapan taraf olmak isteyen Beşiktaşlı idareciler, temaslarını hızlandıracak.

Beşiktaş transferde büyük oynuyor Jose Mourinhodan sonra hedef Ricardo Quaresma

‘MOURİNHO’YLA 1 AY ÖNCE TEMASA GEÇTİK’

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Mourinho operasyonunun sponsoru olacak. Yücel, konuyla ilgili olarak, “1 ay önce Mourinho ile temasa geçtik. Teklifimize sıcak baktı. Önümüzdeki hafta durum netleşir. Ekonomik detaylar halledildi. Haftaya İtalya’ya gidip yüz yüze görüşeceğiz. Mourinho ile anlaşırsak kendisine Ricardo Quaresma’nın da teknik heyette yer almasını önereceğiz. Beşiktaş’a mali yük oluşturmayacak, sponsorla halledebiliriz. Ben, bu sürecin sponsoruyum. Bu bizim isteğimize bağlı olarak sonuçlanacak. Önemli olan Beşiktaş ile en uyumlu olacak isimde mutabık kalmak” ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

TARAFTARIMIZ RAHAT OLSUN’

Beşiktaş Asbaşkanı Onur Göçmez, teknik direktör arayışlarıyla ilgili olarak, Hatayspor karşılaşması sonrasında şu açıklamalarda bulunmuştu: “Biz, Mourinho ve 3-4 farklı teknik adamla da görüşüyoruz. Bizim bir stratejimiz var. Bizim stratejimize uygun olan her hocayla görüşürüz. Beşiktaş ile alakalı her isim gündemdir. Herkes Beşiktaş’a gelmek ister. Biz başkanımız Hasan Arat önderliğinde yönetim kurulu olarak oturur günü geldiğinde karar veririz. Beşiktaş taraftarı rahat olsun.”

QUARESMA’YLA YENİDEN BULUŞMA

Kara Kartal’da yönetim, Jose Mourinho’yla anlaşılması halinde deneyimli hocanın ekibine, kulübün efsane ismi Ricardo Quaresma’yı da dahil etmeyi planlıyor. Şu anda boşta bulunan ve futbola resmi olarak nokta koymayan Quaresma’nın da böyle bir teklif gelmesi halinde Siyah-Beyazlılar’a olumlu yanıt vermesi bekleniyor.

Beşiktaş transferde büyük oynuyor Jose Mourinhodan sonra hedef Ricardo Quaresma

TALİSCA İÇİN ARAT ETKİSİ

Yönetim, transferde de agresif bir görüntü içerisinde olacak. Benfica’yla sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Arjantinli kanat oyuncusu Angel Di Maria’yla görüşmelerini sürdüren idareciler, dünyaca ünlü ismi bedelsiz olarak kadrosuna katmayı planlıyor. İdareciler, ikinci bombayı ise Anderson Talisca’yla patlatmayı amaçlıyor. Başkan Hasan Arat’ın, bu konuda, Al Nassr’la olan iyi ilişkilerini kullanıp işi bitirmesi bekleniyor.

Haberin Devamı

Beşiktaş transferde büyük oynuyor Jose Mourinhodan sonra hedef Ricardo Quaresma

YORUM YAZ