Beşiktaş yönetimine ve Sergen Yalçın'a: Mantığı yok!

Süper Lig'de 4 hafta geride kaldı... Beşiktaş oynanan 4 maçtan sadece 4 puan toplayabildi. Tivibu Spor'da gündemi değerlendiren yazarımız Erman Özgür, Beşiktaş'taki kötü gidişatı yorumladı. Erman Özgür, "Beşiktaş yönetiminin de Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın da hamleleri bir mantığa oturmuyor" dedi.

14 Ekim 2020, Çarşamba 19:50 Son Güncelleme:
- A +

Beşiktaş, Süper Lig'de geride bıraktığımız 4 haftada sadece 4 puan toplayabildi. Tivibu Spor'da gündemi değerlendiren yazarımız Erman Özgür, Beşiktaş'taki kötü gidişatı yorumladı.

Beşiktaş'ın transfer politikası üzerinden konuşan Erman Özgür, "Beşiktaş'ın göndermek istediği oyuncular yan sahada özel antrenörle çalışıyor, paraları tıkır tıkır ödeniyor. Yerine alınan oyuncular kötü performans sergileyenlerin yerini bile dolduramadı, onların da parasını ödüyorsun. Ekonomik sıkıntısını yaptığı her hamleyle daha kötüye götürüyor. Çünkü hem göndermek istediğin oyuncuya hem de aldığın oyuncuya para ödüyorsun" dedi.

Beşiktaş yönetiminin de Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın da hamlelerini bir mantığa oturtamadığını söyleyen Erman Özgür, "Beşiktaş darmadağın, oturmuş düzeni yok, oturmuş forvet hattı yok. Milli takım oyuncusu Boyd'u her maçta oynatıp kadro dışı bıraktın." dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...