Beşiktaş ve Galatasaray'ın ilgilendiği Mensah hakkında flaş yorum: Artık alınması zor!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Kayserispor forması giyen Mensah ile ilgilendiklerini açıklamıştı. Tivibu Spor'da transfer gündemini değerlendiren yazarımız Erman Özgür, Beşiktaş'ın transfer listesinde yer alam Bernard Mensah'ın olası transferini yorumladı.

14 Ağustos 2020, Cuma 01:59 Son Güncelleme:
- A +

Kayserispor forması giyen Bernard Mensah, Beşiktaş ve Galatasaray'ın transfer radarında...

Galatasaray'ın da ilgilendiği iddia edilen Mensah ile ilgili Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, "Gündemimizde olan bir futbolcu ama ona kitlenmiş değiliz" açıklamasını yapmıştı.

Tivibu Spor'da transfer gündemini değerlendiren yazarımız Erman Özgür, Beşiktaş ve Galatasaray'ın transfer listesinde yer alan Bernard Mensah'ın olası transferini yorumladı.

Mensah'ın Beşiktaş ve Galatasaray'ın orta sahasında kendisine yer bulabileceğini ifade eden Erman Özgür, "Sezon ortasında da Mensah transferini 1-1,5 Milyon euro üzerinden konuşmuştuk. Kayserispor küme düşseydi Mensah kolay alınabilirdi ama Kayserispor şuan Süper Lig'de mücadele ettiği için alınması daha zor." dedi.

Mensah'ın Kayserispor'da sergilediği performanstan övgüyle bahseden Erman Özgür, "Direkt olarak kaleye gidebilen, çok atletik ve devamlılığı olan bir oyuncu." dedi. 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...