Beşiktaş transfer gündemi | "Balotelli transferine kırmızı ışık"

Beşiktaş'ın her transfer döneminde gündeme gelen Mario Balotelli'yi bu transfer döneminde de gündemine aldı. Tivibu Spor'da yayınlanan 'Transfer Market' programında konuşan Fanatik Gazetesi Beşiktaş editörü Gökmen Özcan, Mario Balotelli transferinde yaşanan son gelişmeleri paylaştı.

13 Ağustos 2020, Perşembe 02:06 Son Güncelleme:
- A +

Mario Balotelli'nin adı transfer döneminde Beşiktaş ile anılıyor. Beşiktaş'ın her transfer döneminde gündeme gelen Mario Balotelli'yi bu transfer döneminde de gündemine aldı.

Tivibu Spor'da yayınlanan 'Transfer Market' programında konuşan Fanatik Gazetesi Beşiktaş editörü Gökmen Özcan, Mario Balotelli transferinde yaşanan son gelişmeleri paylaştı.

Beşiktaş'ın Mario Balotelli transferinde ibrenin kırmızı tarafa çevrildiğini ifade eden Gökmen Özcan, "Mario Balotelli, dünyaca ünlü futbolcu menajeri de dünyanın en iyi iki menajerinden biri. Bu yüzden normal bir transfer şartları içerisinde değil şu anda bu transfer. Hem menajerini hem de futbolcuyu ikna edeceksiniz.

Mario Balotelli transferinin gerçekleşmemesinin nedenini oyuncunun istediği bonus ücreti olduğunu söyleyen Gökmen Özcan, "Ben Beşiktaş yöneticilerle Balotelli ile ilgili görüştüğümde Balotelli'nin istediği ücretle kendilerinin teklifinin arasında çok fark olmadığını söylemişlerdi." dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...