MENÜ

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın açıkladı: Keşke gitmeseydi!

Haber Global'de yayınlanan 'Az Önce Konuştum' programına konuk olan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtladı. Geçen sene takımdan ayrılan isimler arasında 'Keşke gönderilmesiydi' dediği bir oyuncu olup olmadığı sorulan Sergen Yalçın, hem kalmasını istediği o ismi açıkladı hem de takımdan ayrılan Caner Erkin, Gökhan Gönül ve Burak Yılmaz ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

18 Kasım 2020, Çarşamba 09:26 Son Güncelleme:
- A +

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Haber Global'de 'Az Önce Konuştum' programında merak edilen soruları yanıtladı.

Gündeme dair birçok konuda açıklama yapan Sergen Yaçın'a "Geçen sene takımdan ayrılan isimler arasında 'Keşke gönderilmesiydi' dediği bir oyuncu olup olmadığı soruldu.

Arsenal'dan kiralanan Muhammed Elneni'nin kalmasını çok istediğini ifade eden Sergen Yalçın, "Benim için çok önemli bir oyuncuydu. O da Arsenal'a gitti Katar'a, Makedonya'ya gitmedi yani. Adam Arsenal'a oynuyordu, kontratı da yüksekti. Doğal olarak ekonomik sebeplerden tutamadık. Orada başkanın da benim de yönetimin de bir suçu yok" dedi.

Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'tan ayrılmasıyla ilgili de konuşan Sergen Yalçın, "Burak Yılmaz konusu çok konuşuluyor. Giderken çok güzellik yaptı, alacağı vardı bıraktı gitti teşekkür etmek lazım. Burak da 2.7 milyon euro kazanıyordu yıllık ve 2 sene daha sözleşmesi vardı. O da çok büyük fedakarlık yaparak gitti." dedi.

Takımdan ayrılan Caner Erkin'i istemediğini ifade eden Sergen Yalçın, "Caner'in kalmasını istemiyordum, Gökhan kalabilirdi. Fakat çok ahlanıp vahlanacak bir durum değil." dedi.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...