Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor'un rekabeti Afrika'da!

Ülkemizde ve dünyanın her yerinde imkânlarının yokluğu veya yetersizliği nedeniyle sosyokültürel gelişmeden ve ekonomik refahtan yoksun insanlara, iktisadi ve sosyal kalkınma projeleriyle destek olmayı amaçlayan Umut Sensin Derneği, spor adına da etkinlikler düzenliyor. Bu yıl Zanzibarlı çocuklara futbol oynayabilmeleri için forma, şort, top ve gerekli malzemeleri de ulaştıran Umut Sensin Derneği, 3 büyük takımın rekabetini de Afrika’ya taşımış oldu. Büyük bir heyecan içinde 3’lü turnuva şeklinde gerçekleştirilen rekabetin kazananı Fenerbahçe oldu. Fenerbahçeli Zanzibarlı çocuklar birinciliği Fenerbahçe tezahüratlarıyla kutladılar.

02 Eylül 2020, Çarşamba 23:14 Son Güncelleme:
- A +

Ülkemizde ve dünyanın her yerinde imkânlarının yokluğu veya yetersizliği nedeniyle sosyokültürel gelişmeden ve ekonomik refahtan yoksun insanlara, iktisadi ve sosyal kalkınma projeleriyle destek olmayı amaçlayan Umut Sensin Derneği, spor adına da etkinlikler düzenliyor.

Bu yıl Zanzibarlı çocuklara futbol oynayabilmeleri için forma, şort, top ve gerekli malzemeleri de ulaştıran Umut Sensin Derneği, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor'un rekabetini de Afrika’ya taşımış oldu. 

Büyük bir heyecan içinde 3’lü turnuva şeklinde gerçekleştirilen rekabetin kazananı Fenerbahçe oldu. Fenerbahçeli Zanzibarlı çocuklar birinciliği Fenerbahçe tezahüratlarıyla kutladılar.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...