MENÜ

Beşiktaş açıklaması: Çılgın gelebilir ama Aboubakar, Cenk Tosun ve Larin!

Beşiktaş'ta yuvasına geri dönen Cenk Tosun, attığı gollerle dikkat çekiyor. Beşiktaş'la bu sezon üç maça çıkan Cenk Tosun attığı iki golle adeta şov yaptı. Tivibu Spor'da yayınlanan 'Ters Köşe' programında konuşan yazarımız Erman Özgür, "Süper Lig'e gollerle dönen Cenk Tosun, Beşiktaş'ın santrfor bölgesinde 1 numarası olur mu?" sorusunu yanıtladı.

18 Şubat 2021, Perşembe 01:49 Son Güncelleme:
- A +

Beşiktaş haberi... Cenk Tosun açıklaması! Beşiktaş'ta yuvasına geri dönen Cenk Tosun, attığı gollerle dikkat çekiyor. Beşiktaş'la bu sezon üç maça çıkan Cenk Tosun attığı iki golle adeta şov yaptı.

Tivibu Spor'da yayınlanan 'Ters Köşe' programında konuşan yazarımız Erman Özgür, "Süper Lig'e gollerle dönen Cenk Tosun, Beşiktaş'ın santrfor bölgesinde 1 numarası olur mu?" sorusunu yanıtladı.

Beşiktaş'ın santrfor bölgesinde Aboubakar'dan vazgeçmeyeceğini söyleyen Erman Özgür, "Sergen Yalçın, Aboubakar ve Cenk Tosun'u birlikte oynatmanın yolunu bulabilir. Çılgın bir opsiyon gibi gelmesin; Ghezzal'ı Josef ve Atiba'nın önünde serbest oyuncu olarak oynatıp, Larin - Cenk Tosun - Aboubakar da yapabilir. Çılgın gibi görünebilir ama değil" dedi.YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...