MENÜ

Berke Özer, Fenerbahçe'ye veda etti

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren ve kulüpten ayrılacağı daha önceden açıklanan Berke Özer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Sarı-Lacivertli kulübe veda etti. Genç file bekçisi paylaşımında, "Fenerbahçem’e belki saha içinden artık destek olamayacağım; ama kalbim ve ruhum ile tüm desteğim sürmeye devam edecek. Bu ayrılık asla bir veda değil." ifadelerine yer verdi.

25 Mayıs 2022, Çarşamba 19:52 Son Güncelleme:
- A +
Berke Özer, Fenerbahçe'ye veda etti

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren ve kulüpten ayrılacağı daha önceden açıklanan Berke Özer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Sarı-Lacivertli kulübe veda etti. 

Paylaşımında Fenerbahçe'den ayrıldığını açıklayan genç file bekçisi, "Fenerbahçem’e belki saha içinden artık destek olamayacağım; ama kalbim ve ruhum ile tüm desteğim sürmeye devam edecek. Bu ayrılık asla bir veda değil." ifadelerini kullandı.

Berke Özer paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Kahramanlarımın forma giydiği, genç yaşta bir taraftarı olarak kapısından adım attığım kulübümden, Fenerbahçem’den ayrılıyorum.

Duygularım karmakarışık. Ne anlatsam ne söylesem eksik olacak. Kendimi bildim bileli, renklerini her gördüğümde kalbimi titreten, 4 yıldır ise büyük bir gurur ile sırtımda formasını, kalbimde armasını taşıdığım çocukluk aşkımdan ayrılmak benim için gerçekten zor. Ancak biliyorum ki o kapı bana her zaman ardına kadar açık. Bu geçen süre benim için inanılmaz bir tecrübe oldu. Bana ilk günden itibaren büyük destek oldunuz. Sizlerle beraber üzüldüm, sevindim, ağladım, güldüm. En iyi şekilde bu formaya hizmet etmek için de çok çalıştım.

Sevgili ailem, Fenerbahçem’e belki saha içinden artık destek olamayacağım; ama kalbim ve ruhum ile tüm desteğim sürmeye devam edecek. Bu ayrılık asla bir veda değil. Fenerbahçe’nin bir parçası, bir taraftarı olmanın gururunu ve mutluluğunu her zaman en derinden yaşamaya devam edeceğim. Bu süreçte bana desteklerini esirgemeyen Başkanımız Sayın Ali Koç’a, yöneticilerimize, hocalarıma, takım arkadaşlarıma, tüm kulüp personeline ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan büyük Fenerbahçe taraftarına çok ama çok teşekkür ediyorum."


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...