Bergüzar çok kızdı

Bergüzar Korel, “Muhteşem Yüzyıl” ile “Binbir Gece” arasında bağlantı kurulmasına kızdı. Halit Ergenç'in “Binbir Gece”nin çekimlerinde Korel'le yakınlaşıp eşi Gizem Soysaldı'dan boşandığı, “Muhteşem Yüzyıl”da aynı sıkıntıyı bu kez Meryem Uzerli yüzünden Korel'in yaşayabileceği yönündeki iddialar, ünlü oyuncunun sabrını taşırdı.

02 Şubat 2011, Çarşamba 10:36 Son Güncelleme:
- A +
Bergüzar çok kızdı

Bu sözler yakışmıyor

“Koca koca adamlar, koca koca kadınlar, başka işleri kalmamış gibi sabah programlarında, köşelerinde bunu tartışıyor. Çirkin bir şekilde evliliğimiz sorgulanıyor. Görürsünüz bakın böyle olacak diyorlar. Yorumlarında, ‘Halit Ergenç rol arkadaşlarıyla hep aşk yaşıyor’ demeye getiriliyor. Yanıt verince de olay sakız gibi uzuyor. Herkes bir şeyler yazabilir ama terbiye sınırları içinde olması gerekiyor.

Biz bir aileyiz, benim bir çocuğum var. Benim çocuğum okuma yazma biliyor olabilirdi. Gazeteleri okuyabilirdi. Artık günahtır, bizi rahat bıraksınlar. O kız Almanya’dan geldi, çalışıyor. İşini de çok güzel yapıyor. Bayılarak izliyorum Meryem’i. Huzurumuzu bozmak istiyorlar ama bunu başaramıyorlar, başaramayacaklar.” 

Kaynak: Hürriyet 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...