Benfica maçı öncesi Galatasaray taraftarına büyük jest!

Benfica maçını izlemek üzere bugün Portekiz'e gidecek olan Galatasaraylı taraftarlar, Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul - Lizbon seferini yapacak tarifeli uçuşunun iptal olması üzerine büyük şok yaşadı. THY, taraftarların maçı izleyebilmeleri için Galatasaray Futbol Takımı kafilesini almak üzere boş olarak Lizbon'a göndereceği uçağına yolcu kabul edeceğini açıklayarak uçağın kalkış saatini erkene çekti. Taraftarlar, 15.45'te kalkan uçakla Lizbon'a hareket etti.

21 Şubat 2019, Perşembe 17:30
- A +

UEFA Avrupa Ligi rövanş maçında Benfica ile karşılaşacak Galatasaray'da taraftarlar, takımlarına destek olmak için bugün THY'nin tarifeli seferiyle Lizbon'a gidecekti. Ancak sis nedeniyle seferlerin aksamasının ardından saat 13.00'deki Lizbon uçuşunun iptal edilmesiyle sarı kırmızı taraftarlar büyük şok yaşadı. Kritik maçta tribünde yer alamayacak olmanın üzüntüsünü yaşayan taraftarlara THY büyük bir jest yaptı.  

THY, taraftarların maçı izleyebilmeleri için Galatasaray Futbol Takımı kafilesini almak üzere boş olarak Lizbon'a göndereceği uçağına yolcu kabul edeceğini açıklayarak uçağın kalkış saatini erkene çekti. Taraftarlar, 15.45'te kalkan uçakla Lizbon'a hareket etti.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...