"Belhanda'dan memnun değiliz!"

Sosyal medyanın sevilen fenomenlerinden Galatasaraylı Ata Sözütok ve Fenerbahçeli Teyfik Sikret, Fanatik Tv’nin beğenilen programı Nihat Uzel ile SosyoFanatik programına konuk oldu. Hem sosyal medya hem de tuttuğu takımlarla ilgili bir çok konuyla alakalı çarpıcı yorumlara yer veren ikili, gündemle alakalı konuşurken takımlarından beklediği transferleri de açıkladı.

17 Ocak 2020, Cuma 10:59 Son Güncelleme:
- A +

Fanatik Tv'de Nihat Uzel ile SosyoFanatik programı 4. bölümüyle sosyal medyanın sevilen isimlerini konuk etti. Teyfik Sikret ve Ata Sözütok'un konuk olduğu bölümde sosyal medyanın popüler fenomenleri Galatasaray ve Fenerbahçe'den transfer beklentilerini dile getirdi.

"BELHANDA'DAN MEMNUN DEĞİLİZ!"

Galatasaray'dan transfer beklentilerini belirten Ata Sözütok, "Belhanda'dan memnun değiliz. 10 numara beklentim var. Buradan Fatih Hoca'ya söylüyorum, Belhanda'dan memnun değiliz." yorumunda bulundu.

"SOL BEK, SOL BEK, SOL BEK!"

Fenerbahçe taraftarı olan Teyfik Sikret ise sol bek isyanında bulundu. Teyfik Sikret, " Merih'i sakatlayana kadar Kolarovcuyduk. Sol ayağı tutan herkes olabilir bizim için şu anda, gerçekten beklentimiz çok az." sözlerini dile getirdi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...