Beklenen tarih belli oldu!

Windows 10 Mobile'ın ne zaman geleceği, Microsoft'un slaytlarında ortaya çıktı!

11 Haziran 2015, Perşembe 14:15 Son Güncelleme:
- A +
Beklenen tarih belli oldu!

Windows 10'un 29 Temmuz'da yayınlanacağını artık biliyoruz. Windows Phone kullanıcılarının Windows 10'un telefon sürümü için biraz daha beklemeleri gerekecek.

Microsoft'un ortaklarına gösterdiği bir sunum, Windows 10 Mobile'ın ne zaman geleceğiyle ilgili ipucu verdi. Yukarıdaki slayta göre Windows 10 Mobile'ın kurumsal ve tüketici sürümleri, "sonraki çeyreğin sonlarında" gelecek. Bu, işletim sisteminin Eylül'ün sonunda geleceği anlamını taşıyor. Bununla birlikte konuşmacının söylediklerinden Windows 10 Mobile'ın gecikebileceği anlaşılıyor.

Windows 10 Mobile'ın geliştirilme sürecini yakından izleyenler için bu gelişme, aslında şaşırtıcı değil. Microsoft, bu süre içerisinde Windows 10 Mobile'ın sorunlarını giderip, onu kusursuz hale getirebilir. Dahası Windows 10'un dedikodulara konu olan "sonbahar güncellemesi", Windows 10 Mobile ile yakın zamanda çıkabilir.

Elbette bu planlarının gerçeğe dönüşmesi için, önümüzdeki günlerde işletim sisteminde önemli bir sorun çıkmaması gerekiyor. İnatçı bir sorun veya hata, Windows 10 Mobile'ın çıkışını 2015'in sonuna yaklaştırabilir.

Resimlerle: Yapı 10135: Windows 10 şekillendi!

Kaynak: CHIP Online

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...