beIN Sports'ta flaş ayrılık!

Sosyal medyada eski bir fotoğrafının ortaya çıkmasından sonra hakkında büyük tartışma çıkan sunucu Pınar Bekbölet'in görevine son verildi.

28 Eylül 2017, Perşembe 07:44 Son Güncelleme:
- A +
beIN Sports'ta flaş ayrılık!
Fenerbahçelilere hakaret içeren Galatasaray atkısıyla görüntüleri çıkan sunucu Pınar Bekbölet'in yayıncı kuruluş ile yolları ayrıldı. Yayıncı kuruluşta çeşitli programlar yapan Bekbölet, sosyal medyada taraftarın hedefi olmuş ve söz konusu görüntülerin 10 yıl öncesine ait olduğunu açıklamıştı.

Fenerbahçeli taraftarların tepki gösterdiği fotoğrafPınar Bekbölet, bu fotoğrafın sosyal medyaya düşmesi sonrasında şu açıklamayı yapmıştı:

4 yıl önce futbola olan tutkum nedeniyle farklı bir sektördeki profesyonel hayatıma nokta koyup spor medyasına adım attım. O günden beri de, mesleğimin gerektirdiği etik standartlar çerçevesinden asla sapmadan, tüm takımlara eşit mesafede durdum.

10 yıl öncesine ait olan bu fotoğraf, kim olduğumla bağdaşmayan anlık bir görüntü. Fotoğraf çekildiği dönemde spor medyasında çalışmıyordum, futbol ile ilişkim taraftarlık düzeyindeydi. Fotoğraftaki atkıyı sıradan bir Galatasaray atkısı sanıp, kısaltmanın anlamının farkında olmadığım bir karede yer aldım. 

Yine de, istemeden de olsa, böyle bir kare içinde yer almış olmaktan son derece üzgünüm. Fenerbahçe camiası, bağlı olduğum kurum ve bu fotoğraf nedeniyle kırdığım herkesten özür dilerim.

 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...