Beğendiğinin evinde kalıyor, bedavaya Avrupa'yı geziyor!

Belçikalı Anthony Botta bir çöpçatanlık uygulamasını farklı bir amaçla kullanıyor. Botta, uygulama üzerinden tanıştığı kadınların evinde kalarak tek kuruş ödemeden 20 şehir gezdi.

05 Şubat 2018, Pazartesi 13:31
- A +

25 yaşındaki Belçika vatandaşı Anthony Botta, konaklama için tek kuruş ödemeden Avrupa’yı gezmenin ilginç bir yolunu buldu.

Botta bir çöpçatanlık uygulamasında beğendiği kadınlara, “Avrupa turu yapıyorum, evinde kalabilir miyim diye mesaj atıyor.

YouTube ve Instagram’da #TheZebottaLife etiketiyle yayınladığı kendi videolarını kadınlarla paylaşan Botta’nın teklifini şu ana kadar 21 kadın kabul etti.

Bu sayede Botta, son iki ayda Avrupa’nın 20 şehrinde tek kuruş ödemeden konakladı.

Şu ana kadar sadece Viyana’da “evsahibi bulamayan Botta, “Evsahiplerimin hepsi süpermodel gibi değil. Benim de beklentilerim çok yüksek değil. Her yerde kalabilirim diyor.

Bugün İngiliz gazetelerine yansıyan ifadelerine göre Botta, "Bundan sonra Yeni Zelanda’ya gideceğim, orada kadınlar daha özgürlükçü diye ekledi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.