Bodrum FK’dan hoca kararı

Yeni sezonda tarihinde ilk kez Süper Lig’de mücadele edecek olan Ege ekibinde teknik direktör konusunda karar verildi. Takımı 3 yılda 2. Lig’den Süper Lig’e taşıyan İsmet Taşdemir’le 3 yıllık yeni kontrat yapılacak.

Yeni sezonda tarihinde ilk kez Süper Lig’de mücadele edecek Bodrum Futbol Kulübü’nün teknik direktörü İsmet Taşdemir, kulüp tarihine geçti. Yeşil-Beyazlılar’da 3 senedir görev yapan Taşdemir, 2’nci Lig’de devraldığı Bodrum FK’yı Süper Lig’e taşıdı. Büyük bir başarıya imza atan İsmet Taşdemir’in gelecek sezon da Bodrum FK’nın başında Süper Lig’de görev yapacağı bildirildi. Takımına 3 senede 3 Play-Off finali oynatan tecrübeli teknik direktör, iki finalden zaferle ayrıldı. Bodrum Futbol Kulübü’nün başında başarıdan başarıya koşan İsmet Taşdemir, yaşanan tüm zorlukların üstesinden geldiklerini söyledi. Zaman zaman çok üzüldüğünü de dile getiren Taşdemir, şu şekilde devam etti:

Haberin Devamı

‘4 elle sarıldık’

“Maalesef hakaretlere uğradığımız anlar oldu. Benim için ‘kötü hoca’ dediler, oyuncularım için ‘kötü futbolcular’ dediler. Biz çok üzüldük ama işimize dört elle sarıldık. Şimdi geldiğimiz noktaya gururla bakıyoruz. İnşallah gelecek sezon da Türk futboluna gençlerimizle renk katacağız. Gururluyuz, mutluyuz. Emeği geçen herkesin yüreğine sağlık.”

YORUM YAZ