MENÜ

Eski NBA yıldızı Nate Robinson boks ringine çıktı, hüsran yaşadı!

Bir dönem NBA’in en gözde basketbolcularından olan ve 3 kez smaç yarışmasında galip gelerek kısa boyuna rağmen mucize hareketlere imza atan Nate Robinson, basketboldaki hünerlerini Boks ringlerine taşımaya çalıştı. İlk maçında Youtube fenomeni Logan Paul’un, youtuber kardeşi Jake Paul’a karşı ringe çıkan Robinson, izleyicilere korku dolu anlar yaşattı. İşte o karşılaşmanın görüntüleri…

2005 yılı NBA Draftında Phoenix Sünseniz tarafından 21. Sıra seçimi olarak basketbol kariyerine başlayan ve 10 yıl boyunca NBA’de basketbol oynayan Nate Robinson boks kariyerine kötü bir başlangıç yaptı. 1.75’lik boyuyla NBA tarihinin en kısa 3 basketbolcusundan birisi olan Nate Robinson, ilk boks maçına Youtube fenomeni Jake Paul karşısında çıktı.

Haberin Devamı

Sosyal medya üzerindeki atışmalarını ringe taşıyan ikili kozlarını paylaşırken, tüm NBA yıldızlarının sosyal medyadan Nate Robinson’a verdiği destek olay oldu. Nate Robinson, yaşayan en iyi atlet olduğunu göstermek için ringlere çıkacağını duyurmuş ve ''NBA'deki kardeşlerimi ringde temsil edeceğim'' yorumunu kaydetmişti.

3 kez NBA smaç şampiyona olarak muhteşem bir kariyer geçiren ve bir dönemin en gözde basketbolcuları arasında yer alan Nate Robinson, iddialı açıklamalar yapmasına rağmen ringe çıktığında büyük hüsran yaşadı.

YouTube fenomeni Jake Paul, daha ikinci raundda Robinson'u nakavt ederken; Robinson, Paul'dan aldığı yumruk darbesiyle bir anda yere yığıldı. Uzun bir süre yerde kalan Nate Robinson, kalkmakta çok güçlük çekerken izleyicileri de bir hayli korkuttu.

Haberin Devamı

Sosyal Medyada Nate Robinson hakkında Tweet atan NBA yıldızları:

Stephen Curry: Kazanmalısın Nate… hadi adamım!

Nick Young: Nba ailesini temsil eden birisi yokmuş…

Evan Turner: Jake Paul’la dövüşmek istiyorum

Thadeus Young: Kahretsin Nate…

Kendrick Perkins: Bu üzücüydü adamım…

Aldığı bu yenilgiden sonra sosyal medyadan açıklama yapan Nate Robinson, “Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim, ben iyiyim. Bu organizasyon ve bana yaratılan imkanla beraber bana destek olan herkese minnettarım. Antrenörlerim, eğitmenlerim, fanlarım ve takım arkadaşlarıma, bana yaptıkları tüm destek için sonsuz teşekkür ediyorum. İstediğim sonuç bu değildi ama yine de bu şans için minnettarım.” Sözlerini paylaştı.

YORUM YAZ