Vanessa Bryant'tan Kobe Bryant için duygusal mesaj: Daima ve sonsuza kadar...

2020 yılında 13 yaşındaki kızı Gianna ile birlikte bir helikopter kazasında yaşamını yitiren Kobe Bryant için doğum gününde eşi Vanessa Bryant duygusal bir mesaj yayınladı.

Vanessa Bryant'tan Kobe Bryant için duygusal mesaj: Daima ve sonsuza kadar...

ABDli efsane basketbolcu Kobe Bryant ve 13 yaşındaki kızı Gianna, Ocak 2020'de meydana gelen kazada vefat etmişti. NBA yıldızı ile kızının hayata veda ettiği kazada altı kişi daha yaşamını yitirmişti.

Haberin Devamı

EŞİNİ ANDI

Vanessa Bryant, 1999'da bir müzik klibinin çekimi sırasında tanıştığı eşini 45'inci yaş gününde unutmadı. Bryant, vefat eden Kobe Bryant'ı andı.

'45'İNCİ YAŞIN KUTLU OLSUN'

23 Ağustos 1978 doğumlu eşiyle birlikte çekilen eski fotoğraflarını paylaşan Vanessa Bryant, "45'inci yaşın kutlu olsun bebeğim. Seni daima ve sonsuza kadar seveceğim" ifadelerini yayınladı.

Vanessa Bryanttan Kobe Bryant için duygusal mesaj: Daima ve sonsuza kadar...

DAVA AÇMIŞTI

Öte yandan Vanessa Bryant, daha önce 13 yaşında kızı Gianna ve basketbol efsanesi eşi Kobe Bryant'ın hayatını kaybettiği kazada yayınlanan fotoğraflarla ilgili Los Angeles Polis Merkezi’ne dava açmıştı. Los Angeles Polis Merkezi, Bryant ile yaklaşık 29 milyon dolarlık bir anlaşmaya varmıştı.,

'EŞİ VE KIZI İÇİN MÜCADELE VERDİ'

Haberin Devamı

Bryant'ın avukatları yaptıkları açıklamada, "Vanessa Bryant, eşi ve kızı için mücadele verdi. Bu davadaki zaferimizin bu tür bir olayın yaşanmasına engel olacağını umuyoruz" şeklinde konuşmuştu. Aynı kazada eşini ve kızını kaybeden antrenör Chris Chester'ın da 20 milyon dolar tazminat alacağı belirtilmişti.

YORUM YAZ