MENÜ

Fenerbahçe Beko'da tarihi performansı sonrası Nigel Hayes-Davis: Kendimle gurur duyuyorum

Turkish Airlines EuroLeague'in 32. haftasında sahasında ağırladığı ALBA Berlin'i 103-68 mağlup eden Fenerbahçe Beko'da attığı 50 sayıyla EuroLeague tarihinin bir maçta en çok skor üreten ismi olmayı başaran Nigel Hayes-Davis, çok çalıştığı için bu başarının kendisine gurur verdiğini söyledi.

Turkish Airlines EuroLeague'in 32. haftasında temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko, sahasında ağırladığı ALBA Berlin'i 103-68 mağlup etti. Karşılaşmaya damga vuran isim Fenerbahçe forması altında 50 sayı atarak EuroLeague tarihinde bir maçta en yüksek skora ulaşmayı başaran Nigel Hayes-Davis oldu.

Haberin Devamı

Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Hayes-Davis, "Kendimle çok gurur duyuyorum. Çünkü çok çalışıyorum. Bana güvenenler var. Bu yüzden dolayı da çok mutluyum. Dün akşam bir maçta 44 sayı atılmıştı. Takım arkadaşlarıma da söylemiştim. En az o kadar sayı atacağımı ifade etmiştim. Koç bana inandı. Bunun için çok mutluyum. Taraftar inanılmaz destek verdi. Hatta sonunda sayıları attırayım diye Koç’a baskı yaptılar. Koç da tekrar beni oyuna aldı. Bundan dolayı da çok mutluyum. Bu rekoru kırmak çok zor. En zor liglerden birinde 50 sayı atmak. Umarım kısa sürede kimse bu rekoru kırmaz" ifadelerini kullandı.

 

Fenerbahçe Bekoda tarihi performansı sonrası Nigel Hayes-Davis: Kendimle gurur duyuyorum

YORUM YAZ