Başakşehir'de bir devir sona erdi! Mahmut Tekdemir ile yollar ayrıldı

Başakşehir, sözleşmesi biten Mahmut Tekdemir'in takımdan ayrıldığını duyurdu. İstanbul ekibi sosyal medya hesabından tecrübeli futbolcu için duygusal bir veda mesajı yayınladı.

Başakşehir'de bir devir sona erdi! Mahmut Tekdemir ile yollar ayrıldı

Başakşehir'de yeni sezon yapılanması başladı. Ligin sona ermesinin ardından da ayrılık haberleri geliyor. Süper Lig ekibi uzun süredir forma giyen kaptan Mahmut Tekdemir'in de takımdan ayrıldığını açıkladı.

Haberin Devamı

Başakşehirde bir devir sona erdi Mahmut Tekdemir ile yollar ayrıldı

İstanbul ekibinden yapılan açıklama şu şekilde;

2004-2005 sezonunda alt yapımıza katılarak, ailemizin en önemli parçalarından biri haline gelen Mahmut Tekdemir'in sözleşmesi sona ermiştir.

Kulübümüzde 36'sı Avrupa Kupalarında olmak üzere 500’den fazla maça çıkan, bir çok kez A Milli Takımımız'ın da formasını giyen, saha içi ve saha dışında örnek bir profesyonel olan, aidiyeti ve bağlılığıyla hem kulübümüzde hem de Türk futbolunda önemli bir figür haline gelen Mahmut Tekdemir, Başakşehir ailesinin en değerli temel taşlarından biri olmuştur.

Başakşehirde bir devir sona erdi Mahmut Tekdemir ile yollar ayrıldı

İstikrarıyla adını, Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en önemli oyuncuları arasına yazdıran, 2019-2020 sezonundaki tarihi şampiyonluğumuzda da takım kaptanı olarak şampiyonluk golümüzü kaydederek kıymetli başarımızın önemli pay sahiplerinden biri olmuştur.

Haberin Devamı

Kulübümüzle birlikte büyüyerek efsanemiz olan Mahmut Tekdemir’e bugüne kadar vermiş olduğu emekler için teşekkür ediyor, kariyerinin geri kalan bölümünde başarılar diliyoruz.

YORUM YAZ