MENÜ

Barcelona oyuncularına "Thomas Heurtel istiyor musunuz?" diye sordu

Barcelona ile Thomas Heurtel arasındaki bilmece giderek giriftleşiyor. Katalan ekibi, bu sezon ilerledikçe Heurtel’in rolünü azaltmış ve koç Sarunas Jasikevicius, Heurtel’i planları arasında görmediğini açıkça belli etmişti.

25 Aralık 2020, Cuma 00:40 Son Güncelleme:
- A +
Barcelona oyuncularına 'Thomas Heurtel istiyor musunuz?' diye sordu

Daha sonra menajeri ile birlikte Barcelona’ya Fenerbahçe Beko ile görüştüğünü söyleyen fakat aslında Real Madrid ile görüşmeler yapan Heurtel, takımı Barcelona tarafından kafile ile birlikte geldiği İstanbul’dan Barcelona’ya dönüşte takım uçağına alınmamıştı.

Neticede takım ile antrenmanlara çıkamayacağı belli olan Heurtel ile ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı. Barcelona yönetimi, oyuncularına Thomas Heurtel’i takımda görmek isteyip istemediklerini sordu ve oyuncuların tamamı görmek istedikleri yönünde “Evet” oyu kullandı.

Öte yandan genel menajer Nacho Rodriguez ile koç Jasikevicius, Heurtel’in bonservisini alarak İspanya dışındaki bir takımda oynamasından yana. Bu durum gerçekleşmezse, Heurtel’in Barcelona B takımı ile sezonu tamamlaması fakat aktif bir rolünün olmaması öngörülüyor. (Eurohoops)YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...