MENÜ

Bank Asya 1. Lig'de 4 haftalık program!

Bank Asya 1. Lig'de 26, 27, 28 ve 29. hafta maçlarının programı belli oldu.

05 Mart 2010, Cuma 17:45 Son Güncelleme:
- A +
Bank Asya 1. Lig'de 4 haftalık program!

Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, ligde 26, 27, 28 ve 29. hafta maçlarının programı şöyle:

26. HAFTA

13 Mart Cumartesi:
13.30 Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)

14 Mart Pazar:
13.00 Mersin İdmanyurdu- Konyaspor (Tevfik Sırrı Gür)
13.30 Çaykur Rizespor -Dardanelspor (Yeni Rize)
13.30 Kardemir Karabükspor-Orduspor (Necmettin Şeyhoğlu)
13.30 Kocaelispor-Kayseri Erciyesspor (İsmetpaşa)
13.30 Hacettepe-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Cebeci İnönü)
13.30 Adanaspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak)
13.30 Karşıyaka-Kartalspor (Alsancak)

15 Mart Pazartesi:
20.00 Samsunspor-Bucaspor (Samsun 19 Mayıs)

27. HAFTA

20 Mart Cumartesi:
13.30 Bucaspor-Kardemir Karabükspor (Yeni Buca)

21 Mart Pazar:
13.30 Altay-Adanaspor (Alsancak)
13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Boluspor (GASKİ Spor Tesisleri)
13.30 Kartalspor-Mersin İdmanyurdu (Kartal İlçe)
13.30 Orduspor-Karşıyaka (Ordu 19 Eylül)
13.30 Giresunspor-Samsunspor (Giresun Atatürk)
13.30 Dardanelspor-Kocaelispor (Çanakkale 18 Mart)
13.30 Kayseri Erciyesspor-Hacettepe (Kadir Has Stadı Yan Saha)

22 Mart Pazartesi:
20.00 Konyaspor-Çaykur Rizespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

28. HAFTA

27 Mart Cumartesi:
14.30 Çaykur Rizespor-Kartalspor (Yeni Rize)

28 Mart Pazar:
14.30 Samsunspor-Altay (Samsun 19 Mayıs)
14.30 Giresunspor-Bucaspor (Giresun Atatürk)
14.30 Adanaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Adana 5 Ocak)
14.30 Mersin İdmanyurdu-Orduspor (Tevfik Sırrı Gür)
14.30 Boluspor-Kayseri Erciyesspor (Bolu Atatürk)
14.30 Kocaelispor-Konyaspor (İsmetpaşa)
14.30 Hacettepe-Dardanelspor (Cebeci İnönü)

29 Mart Pazartesi:
20.00 Karşıyaka-Kardemir Karabükspor (Alsancak)

29. HAFTA

3 Nisan Cumartesi:
14.30 Kayseri Erciyesspor-Adanaspor (Kadir Has Stadı Yan Saha)

4 Nisan Pazar:
14.30 Konyaspor-Hacettepe (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
14.30 Bucaspor-Karşıyaka (İzmir Atatürk)
14.30 Kardemir Karabükspor-Mersin İdmanyurdu (Necmettin Şeyhoğlu)
14.30 Orduspor-Çaykur Rizespor (Ordu 19 Eylül)
14.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Samsunspor (GASKİ Spor Tesisleri)
14.30 Dardanelspor-Boluspor (Çanakkale 18 Mart)
14.30 Kartalspor-Kocaelispor (Kartal İlçe)

5 Nisan Pazartesi:
20.00 Altay-Giresunspor (Alsancak)

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...