MENÜ

Bandırmaspor’dan personele prim cezası! Abartılı sevinç pahalıya patladı

Bandırmaspor yönetimi, dün oynanan Altay karşılaşmasının son anlarında gelen golün ardından abartılı sevinç gösterisinde bulunan personeline prim cezası uyguladı.

04 Ocak 2021, Pazartesi 22:57 Son Güncelleme:
- A +
Bandırmaspor’dan personele prim cezası! Abartılı sevinç pahalıya patladı

Royal Hastanesi Bandırmaspor yönetimi, dün oynanan Altay karşılaşmasının son anlarında gelen golün ardından abartılı sevinç gösterisinde bulunan personeline prim cezası uyguladı. Kulübün sosyal medya hesabından yapılan yazılı açıklamada, dün yaşanan olumsuz ortamın ardından abartılı gol sevincinde bulunan personel hakkında kulüp disiplin kurulunun toplandığı, teknik heyet raporu ve yapılan tespitlerin incelendiği belirtildi.     

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:     

"İlgili personelin Altay maçı primi dahil olmak üzere 3 maç prim cezası ve benzeri bir olayın tekrarı halinde iş akdinin feshi kararı kendisine bildirilmiş ayrıca yazılı ihtar cezası verilmiştir. Bu abartılı sevinç gösterisinden dolayı oluşan yanlış anlaşılma ve meydana gelen olaylar sebebiyle kulüp olarak üzüntümüzü açıkça ifade eder Bandırmaspor camiası olarak Altay ile geçmişten gelen dostluğumuzun daha da gelişerek devam etmesini temenni ederiz."

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...