MENÜ

Balıkesirspor Balıkesirspor Puan Durumu

Balıkesirspor Haberleri

Balıkesirspor, Andaç Güleryüz ile sözleşme yeniledi

TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Balıkesirspor, iç transferde Andaç Güleryüz ile yeniden anlaşma sağladı.

Balıkesirspor, Andaç Güleryüz ile yeniden anlaştı

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele edecek olan Balıkesirspor'da iç transfer çalışmaları devam ediyor. Kadrosunu korumaya çalışan Balıkesirspor, Andaç Güleryüz'le yeniden anlaştı.

Balıkesirspor'dan kötü prova

TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta yer alacağı sezonun hazırlıklarını Afyonkarahisar kampında sürdüren Balıkesirspor, oynadığı özel maçta Batman Petrolspor'a 2-0 mağlup olmaktan kurtulamadı.

Balıkesirspor, Berat Aydoğdu ile yeniden anlaştı

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele edecek olan Balıkesirspor'da iç transfer çalışmaları devam ediyor. Kadrosunu korumaya çalışan Balıkesirspor, sol bek Berat Aydoğdu'yla yeniden anlaştı.

Balıkesirspor'da kamp başladı

TFF 2. Lig takımı Balıkesirspor, Afyonkarahisar'daki kamp çalışmalarına başladı.

Balıkesirspor'a taze kan

TFF 2'nci Lig'de iç transferde birçok önemli futbolcusuyla yeniden anlaşan transfer yasaklısı Balıkesirspor, altyapıdan Hüseyin Karabey'i de profesyonel yaptı.

Balıkesirspor'da imzalar sürüyor

Balıkesirspor, altyapıdan Ayberk Kaygısız'ı da profesyonel yaptı.

Balıkesirspor'da iç transfer çalışmaları devam ediyor

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele edecek olan Balıkesirspor’da iç transfer çalışmaları devam ediyor. Geçen sezonlarda Balıkesirspor formasını terleten Doğa İşeri, Oğuz Han Aynaoğlu, Sedat Dursun, Ayberk Kaygısuz ve Birol Parlak ile sözleşme imzalandı.

Balıkesirspor'da Birol Parlak da imzaladı

TFF 2'nci Lig'e düştükten sonra transfer yasağını kaldırmaya çalışan Balıkesirspor, iç transferde tecrübeli isimler kaleci Atilla Özmen ve orta saha oyuncusu İbrahim Halil Çolak'ın ardından Birol Parlak'la da yeniden anlaştı.

Balıkesirspor, Atilla Özmen'i bırakmadı

TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Balıkesirspor, iç transferde kalecisi Atilla Özmen ile anlaşma sağladı.

Balıkesirspor Kaptan Atilla ve İbrahim Halil Çolak ile sözleşme yeniledi

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele edecek olan Balıkesirspor’da iç transfer çalışmaları başladı. 6 sezondur Balıkesirspor formasını terleten Kaptan Atilla Özmen ve geçen sezon takımın gol yükünü sırtlayan santrfor İbrahim Halil Çolak ile sözleşme imzalandı.

Balıkesirspor'da İbrahim Halil Çolak uzattı

TFF 2. Lig'e düştükten sonra transfer yasağını kaldırabilmek için çalışmalarını sürdüren Balıkesirspor, iç transferde İbrahim Halil Çolak'la sözleşme imzaladı.

Balıkesirspor yasak için çözüm arıyor

Spor Toto 1. Lig'den düşüp yeni sezonda TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele edecek Balıkesirspor, transfer yasağını kaldırabilmek için arayışta.

Balıkesirspor’da gündem UÇK dosyaları

Nedim Ömer başkanlığındaki Balıkesirspor yönetimi seçildiği günden bu yana ilk kez basının karşısına çıktı. Kulüp Başkanı Nedim Ömer Balıkesirspor’un borcunun 110 milyon TL civarında olduğunu açıklarken, bazı yabancı oyuncuların da dosyalarının eklenmesi durumunda borcun daha da artacağını dile getirdi.

Balıkesirspor, Anıl'ı kaptırdı

TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup ekibi Balıkesirspor'un tecrübeli orta saha oyuncusu Anıl Taşdemir, kırmızı-beyazlılarla yollarını ayırdı.

Balıkesirspor 56 yaşında!

Balıkesirspor Kulübü kuruluşunun 56. yılını kutladı. Yönetim ve taraftar grubu tarafından organize edilen etkinlik büyük ilgi gördü. 1966 kişinin katıldığı kutlama dron ile havadan görüntülendi.

Balıkesirspor 56 yaşında!

Balıkesirspor Kulübü kuruluşunun 56. yılını kutladı. Yönetim ve taraftar grubu tarafından organize edilen etkinlik büyük ilgi gördü. 1966 kişinin katıldığı kutlama dron ile havadan görüntülendi.

Balıkesirspor'da başkan Nedim Ömer oldu

Spor Toto 1. Ligi’nde istediği sonuçları alamayarak TFF 2. Lig'e düşen Balıkesirspor olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. İki listenin yarıştığı genel kurulda 207 oy olan Nedim Ömer ve ekibi yönetimi alırken, mevcut başkan Özgür Yılmaz 186 oyda kaldı.

Sıradaki haber yükleniyor...