MENÜ

Bakan Kasapoğlu'ndan Galatasaray'a destek mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Yunan yetkililerin tavrı sonrasında Türkiye'ye dönüş kararı alan Galatasaray'ın yanında olduklarını belirterek, "Galatasaray'ın karşı karşıya kaldığı bu ilkel tavrı şiddetle kınıyorum" dedi.

12 Temmuz 2021, Pazartesi 20:46 Son Güncelleme:
- A +
Bakan Kasapoğlu'ndan Galatasaray'a destek mesajı

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında oynanacak olan özel maçı için Yunanistan'a giden Galatasaray , PCR testlerinin kabul edilmemesi ve Yunan yetkililerin tavrı sonrasında Türkiye'ye dönüş kararı aldı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sarı-kırmızılı kulübün yanında olduklarını belirterek, "Galatasaray'ın karşı karşıya kaldığı bu ilkel tavrı şiddetle kınıyorum" dedi.

Başkan Burak Elmas ve teknik direktör Fatih Terim ile telefonda görüştüğünü belirten Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu yaptığı açıklamada, "Hazırlık maçı için Yunanistan'a giden Galatasaray Spor Kulübü'müzün karşılaştığı tutum üzerine kulüp başkanı Burak Elmas ve Fatih Hoca ile telefonda görüşerek yanlarında olduğumuzu ifade ettim. Galatasaray'ın karşı karşıya kaldığı bu ilkel tavrı şiddetle kınıyorum" ifadelerini kullandı.YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...