Babil dizisi 1. bölüm izle! Babil dizisi fragman...

Babil Dizisi 1. bölümüyle izleyenleri ekran başına kitledi. İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz’in hastalanmasıyla alt üst olan yaşamı anlatan Babil dizisinin 1. bölüm izleme linki ve 2. bölüm fragmanı haberimizde. İşte Babil ilk bölüm bağlantısı ve Babil 2. yeni bölüm fragmanı…

18 Ocak 2020, Cumartesi 17:13 Son Güncelleme:
- A +

Babil dizisi Star Tv ekranlarında yayın hayatına başladı. Dizi daha ilk bölümünde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizisinin ilk bölümünü kaçıranlar diziyi izlemek için Babil 1. bölüm izleme bağlantısını araştırıyor. Babil dizisinin ilk bölümünün ardından ikinci bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte fragman ve son bölüm detayları...

BABİL BİRİNCİ BÖLÜM NE OLDU?

İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz’in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur. 

Kapılar birer birer yüzüne kapanırken, karısı Eda’nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen’den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı Büyük aşkı İlay’ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman’ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak, ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macerada karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver) onun kurtarıcısı olabilecek mi?

BABİL 1. BÖLÜM İZLE

BABİL OYUNCULARI KİM KİMDİR?

Halit Ergenç - İrfan

Ekonomi profesörü, sevgi dolu bir baba. İdealist, zeki, duyarlı, vicdanlı, karizmatik ve mütevazi.

Ozan Güven - Egemen

İrfan’ın en yakın dostu. Her devrin adamı, eğlenceli, kurnaz, şeytan tüylü, tek tabanca, fırsatçı. Hayatı hep sınırda, uçlarda.

Aslı Enver - Ayşe

Süleyman’ın asistanı. Sempatik, dürüst, akıllı, duyarlı, merhametli, samimi.

Birce Akalay - İlay

Süleyman’ın sevgilisi, İrfan’ın eski aşkı. Çekici, sofistike, çok güzel, mesafeli.

Nur Fettahoğlu - Eda

İrfan’ın eşi. Tutkulu, entrikacı, pragmatik, iyi bir anne, iyi dost, tehlikeli düşman.

Mesut Akusta - Süleyman

Karanlık bir tarafı olan iş adamı, eski tefeci, aile babası. İlay’a deli gibi aşık. Eğitimsiz, hırslı, zeki, acımasız, cezalandırıcı, güçlü, saplantılı.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...