Babil 5. bölüm fragmanı izle... Babil 5. yeni bölüm fragmanı

Ekranlara muhteşem bir giriş yapan Babil dizisin 4. bölümü de büyük bir heyecanla takip edildi. Babil, 4. bölümüyle milyonları ekrana kilitledi! Ekonomi profesörü, sevgi dolu bir baba olan İrfan, oğlunu kurtarmak için her şeyi göze alırken, başına başka bir dert daha açıldı. Dev kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle büyük ilgi gören Babil'in 4. bölümünün sona ermesinin ardından 5. bölüm için geri sayıma geçildi. Diziseverler, 'Babil 5. bölüm fragman izle' araması yapmaya 4. bölüm biter bitmez başladı. Babil 5. bölüm fragmanı hakkındaki bilgiler ve Babil ile ilgili detaylar haberimizde.

07 Şubat 2020, Cuma 23:01 Son Güncelleme:
- A +

Star TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Babil'in 4. bölümü yine büyük bir ilgi ve heyecan ile takip edildi. İlk bölümden itibaren izleyiciyi etkisi altında bırak Babil, 4. bölümüyle milyonları ekranlara kilitledi. Ekonomi profesörü, sevgi dolu bir baba olan İrfan, oğlunu kurtarmak için her şeyi göze alırken, başına başka bir dert daha açıldı. Eda ise İrfan'ı kaybetme korkusuyla bir hata yapınca Egemen elini uzatır. İrfan, İlay’ı Babil’den uzaklaştırmaya çalışırken Kudret’in beklenmedik bir şekilde olaya dahil olmasıyla işler daha da tehlikeli ve karmaşık bir yola giriyor.

Babil dizisinin sıkı takipçileri ''Babil 5.bölüm fragmanında neler oluyor?''sorusuna yanıt aramaya başladı.


Babil 4. bölümde ne oldu?

İrfan, oğlunu kurtarmak için her şeyi göze aldı ama artık başında yeni bir dert daha var, İlay. Eda, İrfan’ı kaybetme korkusuyla büyük bir hata yapınca Egemen elini uzatıyor. Hakan’a bildirdiği haddin bedelini ödemek zorunda kalan Ayşe, İrfan’la bir kere daha karşı karşıya geliyor. İrfan, İlay’ı Babil’den uzaklaştırmaya çalışırken Kudret’in beklenmedik bir şekilde olaya dahil olmasıyla işler daha da tehlikeli ve karmaşık bir yola giriyor.

Babil dizisinin konusu ne?

Oğlu büyük bir hastalık geçiren İrfan’ın bir an önce ameliyat ve tedavi için gereken parayı bulması gerekmektedir. Bir ekonomi profesörü olsa da bugüne kadar parayla ilkeli bir ilişki kuran İrfan, çoktan geçtiğini zannettiği hayatın en ağır sınavıyla karşı karşıyadır.

Oğlunu kurtarmak için savunduğu tüm değerlerle çatışmaya girmesi gereken İrfan’ın bu sınavda boş kağıt verme şansı yoktur. Artık onun değil, oğlunun hayatı söz konusudur. İrfan, gereken parayı bulmak için “gereken her şeyi” yapmaya hazır olmalıdır. Üstelik bu yol, daha önce hiç yürümediği bir yoldur.

Babil 5. bölüm fragman yayınlandı mı?

Babil yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandıktan hemen sonra haberimiz içerisine eklenecektir.  

Babil dizisi hangi gün yayınlanıyor?

İzleyicilerin heyecanla ve yeni bölümü merakla beklediği Babil dizisi Cuma akşamları saat 20.00'de Star TV ekranlarından yayınlanıyor.

Babil dizisi oyuncu kadrosu

Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı, Babil dizisi her hafta Cuma günleri ekranlara geliyor. Heyecanla takip edilen dizinin kadrosunda Halit Ergenç, Aslı Enver, Ozan Güven, Birce Akalay gibi isimler bulunuyor.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...