Babil 4. bölüm fragmanı izle (Babil dizisi 4. bölüm fragman)

Star TV'nin yeni dizisi Babil, ekranlara hızlı bir giriş yaptı. Dizide Halit Ergenç ekonomi profesörü İrfan karakterine, Ozan Güven İrfan’ın en yakın dostu Egemen karakterine hayat veriyor. Reyting rekorları kıran Babil, 31 Ocak Cuma akşamı da heyecan dolu gelişmeleriyle izleyiciyi ekran başına dikti. Babil'i büyük bir keyifle takip edenler, arama motorları üzerinden 'Babil 4. bölüm fragman izle' araması yapıyor. Babil 4. yeni bölüm fragmanı hakkındaki bilgiler ve Babil dizisi ile ilgili detaylar haberimizde.

31 Ocak 2020, Cuma 22:59 Son Güncelleme:
- A +

Star TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Babil, 31 Ocak Cuma akşamı da heyecan dolu gelişmeleriyle izleyiciyi ekran başına dikti. Halit Ergenç’in idealist bir ekonomi profesörü İrfan karakteriyle izleyici karşısına çıktığı; kadrosunda Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu ve Ozan Güven'in yer aldığı Babil'de 4. yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor.

Babil son bölümde ne oldu?

Babil dizisinde Tehlikeli oyun başladı! Deniz için zaman azalırken İrfan ve Egemen ponzi sistemine para çekmek için yeni bir maceraya atılıyor. İrfan, yıllar sonra karşısına çıkan büyük aşkı İlay’la sarsılırken, Eda evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığını fark ediyor. Ayşe, Süleyman’la ne işi olduğunu anlamadığı İrfan’ın gizemini çözmeye çalışırken, Hakan da Ayşe’yi kıskacına alıyor. İlay’ın hırsı ve Eda’nın şüphesi işleri daha da karmaşık hale getiriyor.

Babil dizisinin konusu ne?

Oğlu büyük bir hastalık geçiren İrfan’ın bir an önce ameliyat ve tedavi için gereken parayı bulması gerekmektedir. Bir ekonomi profesörü olsa da bugüne kadar parayla ilkeli bir ilişki kuran İrfan, çoktan geçtiğini zannettiği hayatın en ağır sınavıyla karşı karşıyadır.

Oğlunu kurtarmak için savunduğu tüm değerlerle çatışmaya girmesi gereken İrfan’ın bu sınavda boş kağıt verme şansı yoktur. Artık onun değil, oğlunun hayatı söz konusudur. İrfan, gereken parayı bulmak için “gereken her şeyi” yapmaya hazır olmalıdır. Üstelik bu yol, daha önce hiç yürümediği bir yoldur.

Babil 4. bölüm fragman yayınlandı mı?

Babil yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandıktan hemen sonra haberimiz içerisine eklenecektir.  

Babil dizisi hangi gün yayınlanıyor?

İzleyicilerin heyecanla ve yeni bölümü merakla beklediği Babil dizisi Cuma akşamları saat 20.00'de Star TV ekranlarından yayınlanıyor.

Babil dizisi oyuncu kadrosu

Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı, Babil dizisi her hafta Cuma günleri ekranlara geliyor. Heyecanla takip edilen dizinin kadrosunda Halit Ergenç, Aslı Enver, Ozan Güven, Birce Akalay gibi isimler bulunuyor.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...