Azize dizisi ne zaman başlıyor? Azize dizisi fragmanı

Kanal D'nin yeni dizisi Azize için geri sayım başladı. Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı Azize, imkânsızlıklara meydan okuyan tutkulu bir aşk hikayesini anlatacak. Peki, Azize ne zaman başlayacak? Azize dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler? Bu soruların yanıtlarını ve Azize dizisi ile ilgili detayları derledik.

19 Kasım 2019, Salı 09:58 Son Güncelleme:
- A +

Yeni dizi Azize için geri sayım başladı. Buğra Gülsoy ve Hande Erçel'in başrollerinde yer aldığı dizide imkansızlıklarla dolu tutkulu bir aşk hikayesi anlatılacak. Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün yaptığı Azize’nin, senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak kaleme alıyor. Geçtiğimiz günlerde dizinin fragmanı yayınlaşmış ve diziyle ilgili derin ipuçları vermeyen fragman seyircide merak uyandırmıştı.  Azize 19 Kasım Salı akşamı saat 20.00'da Kanal D'de ekranlara gelecek.

Azize dizisinin konusu ne?

Azize, dizisi bir intikam ve aşk hikâyesi... Güçlü bir mafya ailesi olan Alpanlar tarafından ailesi dağıtılmış, hayatı paramparça olmuş bir kız çocuğu; Melek. Şimdiki adıyla Azize... Hayattaki tek varlığı kardeşini koruyabilmek için ayakları üzerinde durmayı başarmış, bütün geçmişini geride bırakıp kendine yeni bir hayat kurmuş güçlü bir kadın artık o. Fakat kardeşine de dokunacak o zalim eller. Yıllar önce annesini ve babasını elinden alan Alpanlar bu kez Azize’nin hayattaki tek varlığı olan Yiğit’e de zarar verecek. İşte o gün yemin edecek Azize; Ona bunu yaşatanlardan hesap soracak. Artık tek bir amacı var hayatta, ailesinin intikamını almak. Amacı uğruna mücadelesini sürdürürken ummadığı bir engelle karşılaşacak fakat… Aşk… Aşkı bulan kendini unuturmuş derler. Azize’nin hayattaki en büyük düşmanı olan Alpanlardan biri, ailenin en zeki, en mert, en yürekli adamı Kartal, Azize’ye aşık olacak. Kartal’ın ailesine benzemediğini gördükçe Azize de düşecek bu aşka… İntikamına giden yolda kendisi ile mücadele etmeye başlayacak Azize. Kardeşine verdiği sözü tutabilecek mi yoksa aşkına teslim mi olacak… Sonunda kim kazanacak... Aşk mı? Yoksa İntikam mı?

Azize dizisi oyuncuları

Yeni sezonda adından en çok söz ettireceği tahmin edilen yapımlardan biri olan Azize dizisi deneyimli oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerinde topluyor. Kanal D ekranlarında izleyicileri ile buluşmaya hazırlanan Azize dizisinin oyuncu kadrosuna bakıldığında Hande Erçel, Buğra Gülsoy, Cenk Kangöz, Selen Öztürk, Başak Daşman, Tugay Mercan, Duygu Sarışın, Mustafa Yıldıran, Mustafa Avkıran, Asuman Çakır (Aynur), Serkan Altıntaş, Zeynep Kızıltan (Gül), Orhan Kılıç, Cenk Kangöz ve Çetin Sarıkartal gibi önemli isimlerin yer aldığı görülmekte.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...