MENÜ

Aziz Yıldırım'dan Ali Koç ve FETÖ açıklaması

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan'ın bugünkü köşesinde kendisiyle ilgili "FETÖ’nün zulmüne maruz kalmış Aziz Yıldırım’ın, rakibi Ali Koç’tan FETÖ’cü çıkarmaya çalışması..." şeklindeki yorumuyla ilgili Fenerbahce.org'dan bir açıklama yaptı.

28 Mayıs 2018, Pazartesi 12:14 Son Güncelleme:
- A +
Aziz Yıldırım'dan Ali Koç ve FETÖ açıklaması
Fenerbahce.org'dan yapılan açıklamadan açıklamada şöyle denildi:

Türkiye’de FETÖ tarafından kurulan kumpasların en büyüklerinden birine maruz kalmış FETÖ mağduru bir insan olarak, ne Ali Koç’a ne de başka birine benzer bir zulmü layık gördüğümün Ahmet Hakan tarafından düşünülmesi hatta buna ihtimal verilmesi bile bana hakarettir.

FETÖ zalimi ile şahsım arasında benzetme kuran Sayın Ahmet Hakan yazdığının ne anlama geldiğini bir kere daha düşünmeli, akıl ve izan dışı benzetmesini düzeltmelidir.

Ahmet Hakan’ın yaptığı, Türkiye’de ne yazık ki bir çok gazetecinin düştüğü durum gibi, tek taraflı gazetecilik anlayışıdır. Ahmet Hakan, bu yazıyı kaleme almadan önce, ahlaklı ve dürüst gazetecilik prensipleri gereği, bizlerin de görüşünü almalıydı.

Bu konuya, bu akşam katılacağım TRT Spor yayınında detaylı bir şekilde cevap vereceğim. Kendisinin bu yayını dikkatlice takip etmesini tavsiye ederim.

Saygılarımla,

Aziz YILDIRIM
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ BAŞKANI

Aziz Yıldırım: Adayım çünkü o dava bitmedi


Ahmet Hakan ne yazmıştı?

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan bugünkü yazısında şöyle demişti: 

MAZLUM AZİZ’İN ZALİMLEŞMESİ 
FETÖ’nün zulmüne maruz kalmış Aziz Yıldırım’ın, rakibi Ali Koç’tan FETÖ’cü çıkarmaya çalışması...

Bir mazlumun kendisine zulüm yapan zalimlere benzemeye başlamasından başka bir şey değildir.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...