MENÜ

Aziz Yıldırım Caner Erkin'i çarptı

Hakem Cüneyt Çakır'a itirazı nedeniyle 45'te sarı gören Caner Erkin, devrede başkanın tepkisiyle karşılaştı. Yıldırım, “Bu kadar sorumsuzluk olmaz. Takımı eksik bırakacaksın. Kendine gel!” diyerek Caner'den sakin kalmasını istedi.

16 Aralık 2015, Çarşamba 10:06 Son Güncelleme:
- A +
Aziz Yıldırım Caner Erkin'i çarptı
Önce UEFA Avrupa Ligi’nde oynanan Molde, ardından G.Antep karşılaşmasında kırmızı kart gören Kanarya, her iki maçı da 10 kişi tamamlamak zorunda kalmıştı. Özellikle Diego’nun sorumsuzca gördüğü kırmızı kart camiada tepki toplarken, Başakşehir maçında da benzer bir olay yaşandı. Cezalı Hasan Ali Kaldırım’ın yokluğunda formayı kapan Caner Erkin, ilk yarıda Uğur Uçar’ın yaptığı faul sonrası oldukça sinirlenmiş, hakem Cüneyt Çakır’la da sık sık diyaloğa girmişti. 45’te yine hakem Çakır’a yaptığı itiraz sonrası sarı kart gören Caner, devre arasında Başkan Aziz Yıldırım tarafından uyarıldı.

Pereira'dan Nani'ye uyarı: Yıldızsın ama...

‘NEDEN BÖYLE DAVRANIYORSUN?’

Caner’in gergin tavırlarına sinirlenen ve ilk yarı biter bitmez soyunma odasına inen Başkan Aziz Yıldırım, yıldız sol beki sert bir şekilde uyardı. Molde ve Antep maçlarında olduğu gibi Başakşehir karşısında da takımın 10 kişi kalıp zorlanmasını istemeyen ve bu nedenle Caner’e daha dikkatli olmasını söyleyen Başkan Yıldırım’ın, “Kart görmek için çabalıyor gibisin. Bu kadar sorumsuzluk olmaz. Neden böyle davranıyorsun? Takımı eksik bırakacaksın. Kendine gel ve daha dikkatli ol” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Kaynak: Habertürk

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...