Atakan Yazgan: Temmuz-Ağustos farketmez, şampiyon olacağız

Isparta 32 Spor Başkanı Atakan Yazgan, "Dört maçımız kaldı. Ne zaman derlerse, temmuz-ağustos fark etmez çıkıp maçlarımızı alıp şampiyon olacağız ve 3. lige çıkacağız" dedi.

14 Mayıs 2020, Perşembe 09:41 Son Güncelleme:
- A +
Atakan Yazgan: Temmuz-Ağustos farketmez, şampiyon olacağız

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu bugün TFF Sağlık Kurulu ile toplantı yaptığı toplantı sonrasında lig takvimiyle ilgili şimdilik yeni bir başlangıç tarihi verdi. Bölgesel Amatör Lig müsabakalarının 18 Temmuz'da olacağı açıklanmasının ardından Isparta 32 Spor Başkanı Atakan Yazgan, açıklama yaptı.

Başkan Yazgan, mücadelerinden vazgeçmeyeceklerini belirterek, şampiyonluk için iddialı konuştu. Yazgan, "TFF'nin bugün ısrarla, ‘şimdilik’ vurgusu yaparak verdiği kararda, Bal Ligi maçlarının 18 Temmuz tarihinde başlayacağı belirtilmektedir. TFF kararının tekrar değişeceği karar metninden de anlaşılmaktadır. TFF ne karar verirse versin, Isparta Spor Kulübü futbolcuları ve teknik ekibiyle her zaman mücadeleye hazırdır. Dört maçımız kaldı. Ne zaman derlerse, temmuz-ağustos fark etmez çıkıp maçlarımızı alıp şampiyon olacağız ve 3. lige çıkacağız" dedi.

İHA

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...