Assassin’s Creed Odyssey etkinlikleri yakında başlıyor

Ubisoft, 16 Ekim 2018’den itibaren oyuncuların antik Yunanistan’da daha zorlu karşılaşmalarla yüzleşecekleri canlı etkinliklerine başlayacak. Oyuncular bu etkinliklerde Assassin’s Creed Odyssey‘deki karakterleri için Destansı ve Efsanevi ödüller kazanacak.

11 Ekim 2018, Perşembe 14:58 Son Güncelleme:
- A +
Assassin’s Creed Odyssey etkinlikleri yakında başlıyor

Etkinlikler Assassin’s Creed Odyssey‘e haftalık dönüşümlü olarak gelecek ve 30 veya üstü seviyedeki oyuncular katılabilecek. Etkinlikler hedeflerinizdeki kontratlarla etkinleştirilecek ve mavi Orichalcum sembolü ile tanınan geminizin dahil olduğu görev de yer alacak.

Bu elbette, Orichalcum ile ödüllendirileceğiniz ve Oikos of the Olympians’ta yaşayan Sargon adlı bir adam aracılığıyla Efsanevi eşyalarla takas edilebilecek kıymetli mavi parayı vereceğiniz anlamına geliyor. Nerede olduğunu bilmiyorsanız Phokis’in Pilgrim iskelesinde olduğunu belirtelim. Aşağıda Assassin’s Creed Odyssey’in Epic Ships ve Epic Mercenaries etkinlikleri hakkındaki bilgileri okuyabilirsiniz:

Epic Ships

Epic Ships, sizi haftalık zaman sınırları içerisinde avlamanız ve yok etmeniz gereken güçlü bir gemiye karşı görevlendirecek. Yalnız olmayacaklar; tüm Destansı Gemilere onları savunan birkaç gemi eşlik edecek.

Destansı bir gemiyi denizin dibine göndermek sizi XP, Drachmae, Orichalcum ve geminiz için kullanabileceğiniz yeni bir gemi tasarımı ile ödüllendirecek.

Epic Mercenaries

Paralı askerler Assassin’s Creed Odyssey’de acımasız ve sert rakipler. Epic Mercenary sözleşmelerinden birine katılmak, haftalık zaman sınırı dahilinde bir paralı askeri avlamak ve öldürmek (veya işe almak) için size görev verecek. Onları yenmek sizi XP, Drachmae, Orichalcum ve Destansı eşya, silah ya da donanım ile ödüllendirilecek. (psoyun.com)


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...