MENÜ

Arsenal'in yıldızları Mesut Özil'in dönüşünü bekliyor

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal'in Premier Lig ve UEFA Avrupa Ligi kadrosunda yer almayan Türk asıllı yıldız Mesut Özil'in önümüzdeki ay takım kadrosuna geri dönebileceği belirtilirken konuya ilişkin takım içinde fikir ayrılıkları yaşanıyor. Özellikle Arsenal kadrosundaki yıldız, kıdemli isimlerin Mesut Özil'in takıma geri dönmesi yönünde görüş belirttikleri aktarılıyor.

27 Aralık 2020, Pazar 19:48 Son Güncelleme:
- A +
Arsenal'in yıldızları Mesut Özil'in dönüşünü bekliyor

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal'de Mesut Özil'in yeniden Premier Lig ve UEFA Avrupa Ligi kadrosuna dahil edilmesi ihtimali güçlenmiş durumda. Telegraph'ın özel haberine göre ise takım içinde konuya ilişkin fikir ayrılıkları yaşanıyor. 

Mikel Arteta, Mesut Özil'e 25 kişilik Premier Lig kadrosunda yer vermese de takım içinde yıldız oyuncuların, kıdemli isimlerin Mesut Özil'in geri dönmesi yönünde görüş sahibi oldukları aktarılıyor. Takımın yıldız oyuncuları, kötü giden sezonda durumu tersine çevirmek adına Mesut Özil'e ihtiyaç olduğunu belirtirlerken Mikel Arteta da geçtiğimiz günlerde, "Karar vermek için zamanımız var" açıklaması ile bu ihtimale açık kapı bırakmıştı. 


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...