Arda Turan ile Ebru Şallı'nın şaşırtan buluşması!

Arda Turan ile Ebru Şallı'nın şaşırtan buluşması!

26 Aralık 2016, Pazartesi 11:23
- A +

Instagram yazışmaları ortaya çıkınca adları aşk dedikodularına karışan Ebru Şallı ve Arda Turan, önceki akşam Günay’daydı.

Şallı, bir arkadaşının mekandaki doğum günü kutlamasına katıldı. Turan’a ise gecede kardeşi Okan’ın yanı sıra Gökhan Şükür ve Esat Yontunç eşlik etti.

Turan, aşk hayatıyla ilgili sorulara “Şu anda yalnızım, işime konsantreyim yanıtını verdi. Ondan yarım saat sonra mekandan ayrılan Şallı ise sorulara tepki gösterdi: “Ülke ne durumda, siz neyin peşindesiniz!

Gergin tavırlarıyla dikkat çeken Ebru Şallı, çıkışta muhabirlere “Arkadaşımın doğum gününe geldim, neden bu kadar olay oluyor anlamadım diyerek tepki gösterdi.

Şallı, muhabirlerin Arda Turan’ın içeride olduğunu söylemesiyle “Olabilir yani, neden bu kadar abartıyorsunuz? Herkes kendine gelsin yadiyerek aracına bindi. (Hürriyet)

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.