Arda Turan, Caner Erkin ve Burak Yılmaz... Çok şaşıracaksınız!

Futbolcuların hangi burç olduklarını düşündünüz mü hiç? Burçlarının özelliklerini taşıyorlar mı dersiniz? Gelin, kariyeri dışında da çok konuştuğumuz futbolcuların burçlarının özelliklerine bakalım ve analiz edelim. 2020 yılında kariyerlerinde nasıl bir grafik çizmeleri ön görülüyor_ 2020'nin geri kalanında onları neler bekliyor? Sahadaki Arda Turan, Burak Yılmaz ve Caner Erkin burçlarının hangi özelliklerini yansıtıyor? Özel hayatlarında onları neler bekliyor? İşte tüm bu soruların yanıtları ve daha fazlasını haberimizde sizler için derledik.

15 Ekim 2020, Perşembe 04:18 Son Güncelleme:
- A +

Astroloji toplumumuzda bir kesim tarafından gerçekçi bulunmasa da bir kesim tarafından ciddiyetle takip edilir. Kimileri evleneceği kişinin burcunu kendi burcu ile kıyaslayıp aşk hayatıyla ön görüde bulunur. Kimileri kariyer planlamasını burçlara göre yapar. 

Peki Astroloji nedir, bilimsel gerçekliği var mı? 

Astroloji aslında; göksel cisimlerin ve astronomik fenomenlerin, insan karakteri ve kaderi üzerine etkilerinin olduğu önermesini konu alan, bilimsel gerçekliğe sahip olmayan sözde bilim.

Futbolcuların hangi burç olduklarını düşündünüz mü hiç? Burçlarının özelliklerini taşıyorlar mı dersiniz? Gelin Süper Lig'de futbol kariyeri dışında da çok konuştuğumuz futbolcuların burçlarının özelliklerine bakalım ve analiz edelim.

Listenin başında Arda Turan geliyor. Futbolcu kariyeriyle birçok başarıya imza atsa da özel hayatıyla ilgili sık sık gündeme gelen bir futbolcu. Arda Turan 30 Ocak 1987 doğumlu ve Kova burcuna sahip. Doğduğu saat ile ilgili bilemediğimiz için yükselen burcunu bulamıyoruz.

Kova burcu özellikleri neler? Arda Turan, Kova burcu özelliklerini taşıyor mu dersiniz?

Arda Turan'ı Arda Turan yapan Galatasaray'a geri dönen futbolcu için bu yıl Kova burcu ona "sadece para kazanmanın ve başarılı olmanın yeterli olmadığını ruhuna iyi gelecek işe başlayacağını söylüyor. Aynı zamanda 2020 yılı Kova burcu için oldukça başarılı geçecek bir yıl olarak gösteriliyor. Galatasaray'daki performansıyla Arda Turan'da başarılı olacağının sinyalini veriyor aslında.

Fenerbahçe'ye transfer olan Caner Erkin'de Süper Lig'de dikkat çeken isimlerden biri. Özel hayatıyla ilgili geçmişte çok konuşulan tecrübeli futbolcu, uzun süredir oyuncu Şükran Ovalı ile mutlu bir evliliğe sahip. Caner Erkin 4 Ekim 1988 doğumlu ve terazi burcu.

Caner Erkin'in futbol kariyerinde yaşadığı olaylara bakacak olursak dosyası en kabarık oyuncuların başında geliyor desek yanılmış olmayız. Kariyeri boyunca Arda Turan, Semih Şentürk, Cenk Tosun'la fiziksel temas boyutunda kavga eden Caner Erkin, Terazi burcu özelliklerinden uzak görünüyor. Çünkü Terazi burcunun en belirgin özellikleri nazik, gerçekçi ve kolay uyum sağlayabilmeleri. Caner Erkin'in yeşil sahalardaki görünümüne bakacak olursak bu özellikleri pek taşımıyor gibi. Ama tabi ki yine yorum sizlerin... Caner erkin için de 2020 yılı başarılı geçecek. 

Yeni sezonda kariyerine Fransa'nın Lille takımında devam etme kararı alan Burak Yılmaz da Türk futbolunda çok konuşulan isimlerden biri...

15 Temmuz 1985 doğumlu Burak Yılmaz, Yengeç burcuna sahip. Yengeç burcunun en belirgin özellikleri ise sevecen, nazik, anlayışlı, ileri görüşlü ve yumuşak kalpli olmaları.. Yengeç burcu iş hayatında da oldukça başarılı ve yüksek mevkilerde yer alan karakter olarak dikkat çekiyor. Yengeç burcu aynı zamanda işlerine tutkuyla bağlı olurlarmış. 2020 yılının 28 haziranından sonra Yengeç burçlarının iş hayatında önemli değişikler ön görülüyordu. Nitekim Burak Yılmaz için de öyle oldu tecrübeli futbolcu Ağustos ayında Beşiktaş'tan Lille'e transfer oldu.

Burak Yılmaz'ın özel hayatına bakacak olursak kızlarının annesi İstem Atilla ile bir süredir ayrı olan yıldız futbolcu İstem Atilla ile yeniden bir araya geldi. Yengeç burcuna sahip olanları 2020 yılının 7 mayısından sonra aşk hayatında evlilikler olabileceğini ya da aşk hayatının yoluna gireceğini biliyorduk. Gelin görün ki Burak Yılmaz da İstem Atilla ile bu tarihten sonra yeniden bir araya geldi.

Saydığımız bu isimler yeşil sahalardaki hırçınlıklarıyla dikkat çekiyor. Bu isimlerin yanına Melo, futbolculuk kariyerini noktalayan Volkan Demirel, Emre Belözoğlu isimlerini de ekleyebiliriz.

Profesyonellik konusunda toz konduramayacağımız isimler de yok değil. Burç özelliklerini taşıyor mu, taşımıyor mu bilinmez ama Türk futbolunda tanıdığımız karakter özelikleriyle genelde takdir ettiğimiz isimler var. Buna örnek verecek olursak Atiba, Demba Ba, Gökhan Gönül, Muslera, Mehmet Topal ve Visca'yı da sayabiliriz.

Gizem Ekici / Fanatik.com.tr

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...