Alex de Souza şoku! Sözleşmesindeki fesih maddesi ortaya çıktı

Süper Lig'de sezon bittikten sonra Sergen Yalçın ile yollarını ayıran Antalyaspor takımın başına sürpriz bir şekilde Alex de Souza'yı getirmişti. Brezilyalı teknik adam için çarpıcı bir gerçek ortaya çıktı.

Alex de Souza şoku! Sözleşmesindeki fesih maddesi ortaya çıktı

Sergen Yalçın ile yollarını ayırmasının ardından Alex de Souza’yı 2 yıllığına renklerine bağlayan Antalyaspor’da Brezilyalı çalıştırıcının sözleşmesine eklenen dikkat çekecek bir madde ortaya çıktı.

Haberin Devamı

SÖZLEŞMESİNDEKİ O MADDE ORTAYA ÇIKTI

Ajansspor'da yer alan habere göre; Sergen Yalçın’ın ilk transfer döneminde tahtası kapanan ve takviye yapamayan Antalyaspor’da Alex de Souza ise işini sağlama aldı. Brezilyalı teknik adamın, transfer tahtasının açılmaması halinde sözleşmesinde tek taraflı fesih maddesi olduğu ortaya çıktı.

Alex de Souza şoku Sözleşmesindeki fesih maddesi ortaya çıktı

ACİL 1.2 MİLYON EURO GEREKLİ

Erkan Eyibil, Amar Gerxhaliu, Gustavo Blanco Leschuk, Fedor Kudriashov ve Sherel Floranus’tan doğan borçlar sebebiyle FIFA’da sonuçlanmış dosyaları bulunan Kırmızı-Beyazlıların bu sorunu aşabilmesi için ilk etapta gerekli olan para miktarı belli oldu. 5 futbolcuyla sorunu çözebilmek için de yaklaşık 1.2 milyon Euro gerekiyor. Akrep, bu borçları temizlemesi halinde transfer için önünde şu an için engel kalmayacak.

FİNAL MAÇLARI ÖNCESİ ORTAM HARARETLENDİ

YORUM YAZ