MENÜ

Antalya, Fener'i ezberledi!

Antalyaspor'da Fenerbahçe maçı hazırlığı bugün yapılacak antrenmanla tamamlanacak. Güney ekibi yarın sabah ise ter idmanı yaptıktan sonra akşam saatlerinde İstanbul'a uçacak.

05 Mart 2010, Cuma 12:48 Son Güncelleme:
- A +
Antalya, Fener'i ezberledi!

Ağır idman temposunu sürdüren kırmızı beyazlı takım, Fenerbahçe maçının son taktik provasını bugün yapacak. Oyuncularını son kez bugünkü çift kalede gözden geçirecek olan Teknik Direktör Mehmet Özdilek, rakip izleme komitesinde bulunan hocaların Fenerbahçe ile ilgili verdikleri raporu değerlendirirken şöyle dedi:

ÖZDİLEK: "YERE SAĞLAM BASACAĞIZ"
"Rakibin son maç kasetlerini birçok kez oyuncularımla izliyoruz. Sistemlerini çıplak gözle bir kez daha görüyoruz. Fenerbahçe'nin şu an içinde bulunduğu ruhsal ve psikolojik ortamı bir avantaj olarak görmüyoruz. Biz işimize bakıyoruz. Ama herşeye rağmen Şükrü Saracoğlu Stadı'nda pazar akşamı yere sağlam basmak istiyoruz. Bunun için tüm oyuncularımla rakibi analiz toplantılarında sorumluluğu bir kez daha paylaşıyoruz. Hekes üzerine düşen görevi harfiyen uygulayacak. En büyük eksiğimiz olan 'son vuruş' sendromunu yaşamak istemiyorum." Antalyaspor, yarın sabahki idmanın ardından öğleden sonra İstanbul'a uçacak.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...