MENÜ

Altınordu'da Enis Destan, ikinci kez gönülleri fethetti

Adana Demirspor-Altınordu maçında kullandığı haksız penaltıyı bilerek auta atıp alkış toplayan Altınordu'nun 18 yaşındaki genç forveti Enis Destan, ikinci kez gönülleri fethetti.

05 Kasım 2020, Perşembe 18:33 Son Güncelleme:
- A +
Altınordu'da Enis Destan, ikinci kez gönülleri fethetti

Geçen sezon Elit U17 Ligi'nde oynanan Adana Demirspor-Altınordu maçında kullandığı haksız penaltıyı bilerek auta atıp alkış toplayan Altınordu'nun 18 yaşındaki genç forveti Enis Destan, ikinci kez gönülleri fethetti. 66'ncı Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri'nde Yılın Gillette Gibi Hareketi Özel Ödülü'nün sahibi olan Enis, törende yaptığı konuşmada İzmir depremine dikkat çekerek bir kez daha ayakta alkışlandı.

"Deprem yaralarını sarmaya çalışan İzmir'den geliyorum" diyen genç golcü, "Ben iyiyim. Arkadaşlarım iyi. Ailem iyi. Ama biz iyi değiliz. İzmir herkesin herkesi tanıdığı bir kent. Ben iyiyim ama arkadaşım iyi değilken biz iyi olamıyoruz. Altınordu Futbol Akademisi'nde de bize öğretilen ilk şey 'Biz' olabilmektir. Haksız penaltıyı herkes auta atabilirse başarılı olabiliriz. Sadece herkesin yapması gerektiği bir şeyi yaptığım için bana verilen bu güzel ödülü, depremde yaşamlarını yitiren dostlarıma, kardeşlerime, anne babalara, arama-kurtarma ekiplerine adıyorum" şeklinde konuştu.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...