MENÜ

Altın Palet ödülleri sahiplerini buldu

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından düzenlenen '16'ncı Altın Palet Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası' ödül töreniyle sona erdi.

30 Eylül 2013, Pazartesi 10:48 Son Güncelleme:
- A +
Altın Palet ödülleri sahiplerini buldu

Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği’ndeki ödül töreninden önce, şampiyonaya katılarların çektikleri görüntü ve fotoğraflar izletildi. Daha sonra dereceye girenler açıklandı. ’Video’ kategorisinde Boğaziçi Gelişim Spor Kulübü’nden Akın Bağcılar, ’Balık’ kategorisinde Türk Balık Adamlar Spor Kulübü’nden Adnan Büyük, ’Makro ve geniş açı’ kategorisinde İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Spor Kulübü’nden Taner Atılgan, ’Konulu makro’ kategorisinde Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü’nden Şükrü Değer Erken ve ’Modelli geniş açı’ kategorisinde Beylikdüzü Sualtı Sporları Dünya Rekortmenleri Kulübü’nden Ali Alpkurt Baranok birinciliği elde etti.

Şampiyonada en yüksek milli takım puanını alan kulübe verilen Türkiye kupası, 242 puanla İTÜ Spor Kulübü’nün oldu. Şampiyonada dereceye girenlere TSSF Başkanı İnkılap Obruk ve federasyon yetkilileri tarafından madalyaları takılarak kupa ve belgeleri verildi.

Osman URAS - DHA

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...