Alt karın nasıl eritilir, bacak inceltme yöntemleri neler? Hem karnınızı hem bacaklarınızı çalıştırın!

Alt karın eritme yolları neler, karnımızdaki yağlardan nasıl kurtuluruz? Bacaklarımızı nasıl inceltebiliriz? lHem karnımızı çalıştırırken hem de bacak inceltmek mümkün. Herkesin hayali olan dümdüz karınlar ve şekilli bacaklara ulaşmak aslında hiç zor değil. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey kendi motivasyonunuz. Haberimizde yer alan hareketleri düzenli bir şekilde 3-5 set 10-15 tekrar şeklinde uygulayabilirsiniz.

07 Mayıs 2020, Perşembe 12:15 Son Güncelleme:
- A +

Dümdüz bir karın için hangi egzersizler yapılmalı, alt karın yağları nasıl eritilir? Bacaklarımızı ve kalçamızı evde nasıl şekillendirebiliriz? Hem karın hem de bacaklarımızı aynı anda çalıştırmak ve etki almak mümkün mü? Elbette! Alt karın kası, eritilmesi ve çalıştırılması en zor kas gruplarından birisi ancak elde etmesi hiç zor değil. Haberimizde yer alan hareketleri uygulamalı bir şekilde izleyebilir, antrenman programınıza etkileyebilirsiniz. Sizler için derlediğimiz alternatif 4 hareket, günün her diliminde rahatlıkla uygulanabilir. Hazırsak başlayalım! 

RAMAZAN AYINDA SPOR YAPMAK

Dilerseniz çok ağır olmayacak ve kendi gücünüz, enerjiniz doğrultusunda sporunuzu hemen yemek yiyebilmek ve su tüketebilmek adına iftardan bir saat (ya da antrenman süreniz kadar) önceden yapabilirsiniz.

Eğer gün içerisinde bir antrenman uygulamak istiyorsanız sizleri çok zorlamayacak 30-50 dakikalık hafif antrenmanlar uygulayabilirsiniz. Kendi enerjiniz ve gücünüzden haberdar olan sizsiniz.

Vücudumuzun uzun süre susuz kalmasından dolayı iftar ve sahur arasında geçen zamanda bol su tüketebilir, bitki çayı tercih edebilirsiniz.

Sağlıklı beslenmeyi elden bırakmamalı, sınırlarınızı zorlamamalısınız. Keyifli sporlar!

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...