Almeda Abazi'nin büyük değişimi

Arnavutluk’ta bir yarışma programı sunmaya başlayan Almeda Abazi geçirdiği estetik operasyonlarla adeta bambaşka biri oldu.

30 Mart 2018, Cuma 12:41
- A +

Tolgahan Sayışman’la evli olan ve Arnavutluk’ta yarışma programı sunan Almeda Abazi’nin değişimi ‘yok artık’ dedirtti.

Akşam Life'da yer alan habere göre; memleketi Arnavutluk’ta bir yarışma programında sunuculuk yapan Almeda, yüzüne yaptırdığı estetik müdahalelerle bambaşka bir kimliğe büründü.

Almeda'nın yaptırdığı estetik müdahaleler ise şöyle: yanaklara dolgu, çeneye törpü.

Almeda Abazi Arnavutluk'taki programı sunmak için eşinden bir ay boyunca uzakta kalacak.

Öte yandan geçen yıl da; Miss Globe Kainat Güzellik Yarışması’nda kraliçe seçilen Almeda Abazi'nin, estetiksiz fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

Almeda Abazi’nin eski fotoğraflarında burnunun kemerli olduğu ve hafif de kilolu olduğu görüldü.

Almeda Abazi, kraliçe seçildikten sonra burnunu küçültüp fazla kilolarından da kurtuldu.

ALMEDA ABAZİ 13 ŞUBAT'TA EVLENMİŞTİ

ALMEDA ABAZİ 13 ŞUBAT'TA EVLENMİŞTİ

Katıldığı Survivor yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran Almeda Abazi ile Tolgahan Sayışman 13 Şubat 2017'de Los Angeles’ta hayatını birleştirmişti. Çift, Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay’dan bir yıl sonra, onların da nikah yeri olarak seçtiği Beverly Wilshire Hotel’de evlenmişti.

BEKARLIĞA VEDA VURGUSU YAPMIŞTI

BEKARLIĞA VEDA VURGUSU YAPMIŞTI

Tolgahan Sayışman Kaliforniya'da çekilen fotoğrafını paylaşarak altına şu mesajı yazmıştı: 

Bir insanı gercekten sevmek , o kişinin gülümsemesini gün doğumuna benzetmektir. Yaradanın tüm güzelliklerini size hatırlatan insanı yakalamak ayrı bir lutuf. Allah herkese beraber elele yaşlanacağı, zaman yapraklarını hayatından sevgiyle dökebileceği insanlarla birlikte olmayı nasip etsin. Bu paylaşımım da bekarlığa veda post'u olsun.

'EN MUTLU GÜNÜM'

'EN MUTLU GÜNÜM'

Almeda Abazi ise nikaha saatler kala Instagram sayfasında duygusal bir mesaja yer vermişti. 25 yaşındaki Abazi şu notu yazdı: "Allahım'a şükürler olsun. 'En mutlu' günüm... 'En mutlu' doğum günüm... En mutlu ettiğin için teşekkür ederim Tolgahan Sayışman. Seni seviyorum..."

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.