MENÜ

Ali Koç'un Pamir bebek için söyledikleri duygulandırdı! ''Beşiktaş forması giyer gelirim''

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, 'Bırakmam Seni Pamir' kampanyası kapsamında bir araya geldi. SMA hastalığıyla mücadele eden Pamir bebek için birlik olan kulüp başkanları önemli mesajlar verdi. Beşiktaş YouTube kanalında gerçekleşen canlı yayına Ali Koç ve Ahmet Nur Çebi'nin diyaloğu damga vurdu.

11 Kasım 2020, Çarşamba 21:21 Son Güncelleme:
- A +

Beşiktaş'ın SMA hastalığıyla mücadele eden Pamir Pekin için başlattığı ''Bırakmam Seni Pamir'' kampanyası hız kesmeden devam ediyor.

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, Pamir için birlik oldu. Kulüp başkanlarının, birçok ünlü ismin ve Pamir'in ailesinin bir araya geldiği yardım kampanyası Beşiktaş YouTube kanalından yayınlandı.

Önemli mesajların verildiği canlı yayında Ali Koç, Pamir bebeğin sağlığına kavuştuktan sonra kendisiyle maç izlemek istediğini dile getirdi. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ise Ali Koç'a "Bizim sahamızda olsun. Avantaj bizde olsun" şeklinde yanıt verdi.

Ali Koç, Ahmet Nur Çebi'ye ''Fark etmez. Beşiktaş forması giyer gelirim.'' dedi. Ahmet Nur Çebi'nin 'Harikasın' diyerek cevap verdiği o diyalog alkış topladı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...