Ali Koç'un adaylığı sonrası Aziz Yıldırım'dan bomba karar!

Ali Koç'un adaylığı sonrası Aziz Yıldırım'dan bomba karar!

25 Ekim 2016, Salı 10:47 Son Güncelleme: 25 Ekim 2016, Salı 11:31
- A +

Aziz Yıldırım'a yakınlığı ile bilinen Faik Çetiner, Ali Koç'un Fenerbahçe başkanlığına adaylığını resmen açıklamasının ardından yaşananları anlattı.

Fenerbahçe'nin önemli isimleriyle görüştüğünü söyleyen Çetiner, Yargıtay'dan olumlu karar çıksa da Aziz Yıldırım'ın yeniden aday olacağını söyledi. Çetiner, ikilinin başkanlık yarışının nasıl geçeceğini de yorumladı.

Çetiner'in yorumları şu şekilde: Tartışılacak konulardan biri de Ali Koç'un adaylığını geri çekip çekmeyeceği... Benim gördüğüm baskı sonrası Koç adaylığını çekmez...

Fenerbahçe'de gizli başkan adayları vardı. Sadettin Saran ve Mehmet Ali Aydınlar'ddı bu kişiler... Ama aday olmazlar."

Ali Koç ve Aziz Yıldırım adaylığını koyarsa çekişmeli bir kongre olur ama bu kez Aziz Yıldırım başkanlığı çok da kolay kazanamaz."

Aziz Yıldırım önceki seçimleri ezici üstünlükle kazanmıştı. Kongrede ona inanan bir grup var. Genel Kurul üyelerinin oylarıyla Aziz Yıldırım başkan seçilmişti, gönderirse de Genel Kurul gönderir."

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.