MENÜ

Ali Koç açıkladı... İşte Fenerbahçe'nin transfer edeceği oyuncu sayısı!

Fenerbahçe Bakşanı Ali Koç'tan transfer açıklaması... Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, 3-0 kazandıkları Kasımpaşa maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Muhabirlerin transfer sorusu üzerine Ali Koç, "Bir, iki mevkiye ihtiyacımız var. Bu limit ve kontenjan çerçevesinde ele alınması gereken konular. Sportif direktörümüz, hocamız ve scout bize bir şeyler sundular. Buna karar vereceğiz." ifadelerini kullandı.

05 Ocak 2021, Salı 11:47 Son Güncelleme:
- A +

Fenerbahçe'de transfer gelişmesi... Kasımpaşa'yı deplasmanda 3-0 mağlup eden Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç, maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

'Fenerbahçe transfer yapacak mı?' sorusunu yanıtlayan Ali Koç, "Bizim bir yoğurt yiyişimiz var. İmza atılana kadar oldu, olacak veya düşünüyoruz demiyoruz. Bir, iki mevkiye ihtiyacımız var. Bu limit ve kontenjan çerçevesinde ele alınması gereken konular. Sportif direktörümüz, hocamız ve scout bize bir şeyler sundular. Buna karar vereceğiz. Transfer döneminde maçlar olmazdı eskiden şimdi fazla maçlar var. Bizim yaşadığımız inişler gibi diğer takımlar da yaşayacak. Her türlü hamleyi çok düşünerek yapmamız lazım" şeklinde konuştu.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...