Alex de Souza ve Deivid'ten Aziz Yıldırım'a eleştiri!

Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Alex de Souza ve Deivid, katıldıkları televizyon programında Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım'ı eleştiren açıklamalarda bulundu.

16 Şubat 2020, Pazar 23:35 Son Güncelleme:
- A +

Brezilya ESPN’de Fenerbahçe’nin 2008 yılı anısına bir program yapıldı. Alex de Souza, Lugano, Luciano, Deivid ve Cristian'ın katıldığı program Brezilya'da büyük ilgi gördü. 2006-2008 yılları arasında Fenerbahçe'yi çalıştıran ve takıma 100. yıl şampiyonluğunun yanı sıra Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynatan Arthur Zico'da programa telefonla bağlandı.

Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Alex de Souza ve Deivid, Aziz Yıldırım'la yaşadıkları anıları anlattı ve 2 eski futbolcu Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım'ı eleştiren ifadeler kullandı.

Deivid yaptığı açıklamada, "Bir maçta kulübedeydim. Oynamak istemiyorum dedim. Maçtan sonra da telefonu kapattım. Ertesi gün toplantıda başkan odaya girdi. ‘Kaç para kazanıyorsun’ diye sordu. Çok sinirliydi eline bir telefon aldı fırlatacak gibi yaptı. Eğer fırlatsaydı ben de yerimde durmazdım." dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...