Ahmet Ağaoğlu: ‘Çok daha iyi bir Trabzon’

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu camiaya umut dağıttı. Bordo-Mavililer’in patronu, “Hem saha içinde hem de saha dışında ayağa kalkan bir Trabzonspor için var gücümüzle çalışıyoruz, her geçen gün daha iyi olacağız” dedi.

05 Kasım 2018, Pazartesi 06:08
- A +
Ahmet Ağaoğlu: ‘Çok daha iyi bir Trabzon’

Trabzonspor'un patronu Ahmet Ağaoğlu’ndan Trabzonlular’a mesaj...

Trabzonspor tarihi için en önemli sezonlardan birinin devam ettiğini söyleyen Ağaoğlu, “Sezon başında attığımız gerçekçi adımlarla birlikte Trabzonspor’u yeniden ayağa kaldırmak için kolları sıvadık. Bu yolculuğun kolay geçmeyeceğini biliyorduk. Bu süreçte en büyük ihtiyacımız, taraftarımızın desteği ve sabrıydı. Yani hep birlikte taşın altına elimizi koymamız gerekiyordu. Bu desteği hissettik ve saha sonuçlarına da yansıtmaya başladık. Ekonomik olarak tarihte görülmemiş adımlarla yola devam ettik. Saha sonuçlarına da yansıttıkça çok daha iyi bir Trabzonspor ortaya çıkacak. Bundan en ufak bir şüphemiz yok” değerlendirmesini yaptı.

‘Futbolcuların yanındayız’

Trabzonspor Kulübü olarak görev yapan tüm futbolculara karşı aynı hassasiyeti taşıdıklarını sözlerine ekleyen Başkan Ağaoğlu, “Futbolcularımıza yönelik karalama kampanyalarının karşısında duracağımızın da bilinmesini isteriz” şeklinde konuştu. 

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...