Adı Fenerbahçe ile anılan Doğukan Sinik, iddialara yanıt verdi!

Antalyaspor'un genç yeteneği Doğukan Sinik, geçtiğimiz günlerde FANATİK Instagram canlı yayınına konuk oldu. Fanatik TV'den Seçil Menteş'in sorularını yanıtlayan başarılı oyuncu, adının Fenerbahçe ile anılması yönündeki iddiaları canlı yayında yanıtladı.

13 Nisan 2020, Pazartesi 10:05 Son Güncelleme:
- A +

Geçtiğimiz sezon yaptığı çıkışla dikkatleri üzerine çeken Antalyaspor'un genç yeteneği Doğukan Sinik, FANATİK Instagram canlı yayınına konuk oldu. 21 yaşındaki sağ kanat oyuncusu karantina günlerini nasıl geçirdiğinden kariyer hedeflerine kadar birçok konuda samimi açıklamalarda bulundu.

Fanatik TV'den Seçil Menteş'in sorularını yanıtlayan Doğukan Sinik, adının Fenerbahçe ile anılması hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. Doğukan Sinik, ''Hep bir haber çıkıyor. Bir sabah uyanıyoruz bir haber daha çıkıyor. İlginç bir durum. Bazı haberlerle alakamız yok bazılarıyla var. Haberi gördüm ve okudum. Ama benim bir bilgim yok. Çok hakim olduğum bir konu değil. Zaten salgın sebebiyle şuan bir şey düşünecek durumda değiliz. Böyle bir haber çıkmış daha önce röportajda da söylemiştim neler olacak neler bitecek hep birlikte göreceğiz. Olaya çok hakim değilim. ' dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...