MENÜ

Adanaspor Teknik Direktörü Eyüp Arın kaçan pozisyonlara yanıyor

TFF 1. Lig’in 22. haftasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile sahasında 0-0 berabere kalan Adanaspor’un teknik direktörü Eyüp Arın, "Son dakikalarda bu kadar net pozisyonlar yakalayıp değerlendirememenin üzüntüsü içerisindeyiz." dedi.

17 Şubat 2020, Pazartesi 23:49 Son Güncelleme:
- A +
Adanaspor Teknik Direktörü Eyüp Arın kaçan pozisyonlara yanıyor

TFF 1. Lig’in 22. haftasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile sahasında 0-0 berabere kalan Adanaspor’un teknik direktörü Eyüp Arın, "Son dakikalarda bu kadar net pozisyonlar yakalayıp değerlendirememenin üzüntüsü içerisindeyiz." dedi. Arın, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, farklı konumdaki iki takımın karşılaştığını belirtti.

Bulundukları konumun "ateş hattı" olduğunu ve bu hattan çıkmak için çaba sarf ettiklerini ifade eden Arın, şunları söyledi:

"Dönüşü olmayan maçlar oynuyoruz. Artık her puan altın sayılır. Şu aşamada puandan çok puanlara ihtiyacımızın olduğu müsabakalar oynama devresine girdik. Tabi toparlanmak istiyoruz, camiamızı sevindirmek istiyoruz. Birçok şeyi bir arada yapmaya çalışıyoruz. Çok zor bir sürecin içerisindeyiz. Maç bizim açımızdan gerilimli ve kötü başladı tabii. Erzurumspor çok öne geçme fırsatı yakaladı sonra biz dengeyi sağladık. Biz de 2, 3 pozisyona girdik, değerlendiremedik. İkinci devrede tekrar oyun git-gel haline döndü. Son 15 dakika tamamen geçişlerin çok hızlı yaşandığı bizim tam isteğimiz zamanlar oluştu. 3 tane tam istediğimiz pozisyon yakaladık fakat son noktayı koyamadık. Başka zaman olsa bu maçın puanı belki ’makbul’ diyeceksiniz ama bizim artık puandan çok puanlara ihtiyacımız var. Son dakikalarda bu kadar net pozisyonlar yakalayıp değerlendirememenin üzüntüsü içerisindeyiz."

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...