Acun Ilıcalı'nın Mesut Özil sözleri olay olmuştu!

İngiliz basını yıldız futbolcu Mesut Özil'in sözleşmesini Premier Lig ekibi Arsenal'de tamamlayacağını ve 2021 yılından sonra da Spor Toto Süper Lig ekibi Fenerbahçe'ye imza atacağını öne sürdü. İngilizler, Mesut’un menajeri Erkan Söğüt’ün “Mesut sözleşmesini tamamlayacak ancak Mesut ve Fenerbahçe hakkında konuşamam çünkü gizlilik ilkesi var” sözlerine yer verirken; Mesut Özil'in 2021’den sonra Fenerbahçe forması giyeceğini öne sürdü. Bu sıcak gelişmenin ardından Fenerbahçeli taraftarlar Acun Ilıcalı'nın geçen yıl Mesut Özil ile ilgili söylediği sözleri paylaşmaya başladı.

13 Mayıs 2020, Çarşamba 19:13 Son Güncelleme:
- A +

Daily Mail, 31 yaşındaki yıldız futbolcu Mesut Özil’i dün manşetine taşıdı. Mesut’un haftalık 350 bin pound kazandığı belirtilen haberde, tecrübeli futbolcunun 2021’de bitecek olan sözleşmesini Premier Lig ekibi Arsenal’de tamamlayacağını yazdı.

 Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un başlattığı Fener Ol kampanyasına destek olmak amacıyla sahibi olduğu TV 8'de canlı yayın yapan Acun Ilıcalı, Mesut Özil için Fenerbahçeli taraftarı heyecanlandıran açıklamada bulunmuştu.

Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye geleceğinin konuşulmaya başlanmasıyla birlikte Acun Ilıcalı'nın açıklamaları tekrar gündeme geldi.

Acun Ilıcalı ne demişti?

Acun Ilıcalı, "Dün gece 3 saat Mesut Özil ile beraberdim. Mesut'un Arsenal ile 2 yıllık daha sözleşmesi var. Ama dün akşamki geçirdiğim 3 saatin sonunda anladığım tek bir şey var; eğer bu işten biraz anlıyorsam, Mesut Özil bir gün Fenerbahçe forması giyecek." dedi. 

Acun Ilıcalı'nın bu sözlerinin ardından Ali Koç da araya girince ikili arasında geçen diyalogda Ali Koç, Acun Ilıcalı'ya, "Şimdi gelemeyecek mi diyorsun yani? O zaman bağlan da 2 yıl sonrası için söz alalım." dedi. 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...